Zajímavosti

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii nikdo neví, co se s ní stalo před 38 lety, když byla batoletem. Všechno, co ji tehdy zachránilo, byla třpytivá naděje a jedna fotografie. V roce 1977 byly Amandě pouhé tři měsíce. Rodiče ji položili na gauč s parní výparníkem na podlaze. Na chvíli opustili místnost a uslyšeli výkřiky: Amanda se svlékla z gauče přímo do horké vody.

Se strašnými popáleninami bylo dítě převezeno do Albany Medical Center. Tam se dítě setká s osobou, která navždy zůstane v jejím srdci.

Sestra Susan Berger dělá pro pacienta více, než by měla. O dívku se stará s upřímnou péčí a odhodláním, neustále ji nosí v náručí, uklidňuje ji a směje se, když začne plakat.

Carl Howard pořídil tuto fotografii po operaci. Dítě je pevně ovázané, ale její oči září klidem a tichem – výsledek péče o laskavé ruce sestry. V budoucnu se tato fotografie stane pro Amandu skutečným pokladem. Po opuštění nemocnice čelila dívka novým překážkám. Amanda byla kvůli svým jizvám zesměšňována a zesměšňována všemi možnými způsoby. Každý den přišla domů se slzami. Ponížená urážkami vytáhla fotografii sestry, jejíž jméno ani neznala.

„Podíval jsem se na ni a mluvil s ní.“ I když jsem neměl tušení, o koho jde. Okamžitě mi to ulehčilo, když jsem se podíval na ženu, která se o mě tolik starala, tolik mě milovala, “říká Amanda. Ve věku 18 let, po několika plastických operacích, se beznadějný pacient prakticky zbaví jizev. Navzdory tomu se rozhodne najít laskavého cizince na fotografii. Amanda píše svůj příběh na Facebooku v naději, že jí někdo pomůže najít zdravotní sestru.

Za prvních 12 hodin vidělo její příspěvek 5 000 lidí.

Bývalá kolegyně na fotografii potkává Susan a obě ženy se konečně setkaly po dlouhých 38 letech. Když Amanda uviděla svou milovanou sestru, rozplakala se a vrhla se na krk. „Ty existuješ!“ Opakovala dívka.

Susan na svého malého pacienta samozřejmě nemohla zapomenout. „Byla tak odvážná.“ Vzpomínám si, že jsem ji dlouho držel v náručí, “říká sestra.„ Byla velmi klidná a důvěřivá a bylo to tak neobvyklé, protože dítě muselo podstoupit velmi obtížnou operaci. “Susan byla ohromena Amandinou vděčností. „Jsem tak dojatý!“ Říká v slzách.

„Stále si tu fotku nechala.“ Reportéři se Amandy zeptali, zda by jejich setkání bylo počátkem dlouhého přátelství, na které dívka odpověděla: „Byli jsme přátelé, než jsme se setkali! Prostě to nevěděla!“Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené