Zajímavosti

3 znamení zvěrokruhu z nichž muži šílí! Je to skutečně tak? Si i ty jednou z vyvolených?Otázka, proč jsou ženy tak přitažlivé je už léta záhadou a dodnes dokonce nevíme, proč jsou někteří muži a ženy přitažlivější než ostatní.

Psychologové tvrdí, že to má na svědomí jejich vzdělávání a to, jak se k nim v dětství chovali. Sexuologové říkají, že za to může sebevědomí a astrologové, že to všechno způsobují hvězdy. Zjišťovali jsme, které znamení jsou u žen ty, které vzbuzují pozornost muže 0-24hodín v týdnu. Přičemž však musíme říci, že všechny ženy jsou úžasné, ale vyhrávají tato znamení zvěrokruhu.

Váhy

Jsou velmi ženské, ale zároveň inteligentní, aktivní a výmluvné. Ani tehdy, když se Váha dostane do situace v níž se bude cítit slabá a bezmocná, se nezapomene chovat jako dáma- spásu nachází v mužské tváři. Tyto ženy vystihuje krása a jemná pleť s hlubokým odporem ke všemu neatraktivní.

Mají rafinované způsoby, oblékají se elegantně a používají jemný parfém. Milují šperky a obklopováním luxusem, mají smysl pro humor a zároveň vědí použít i ostrá slova. Toto rovněž platí u mužů. Všechno to musí být překrásné – od materiální situace až po vzhled. Upřednostňují kreativní typy před komerčními – zpěváky, herců, spisovatelů, malířů, ale v žádném případě ne podnikatele.

Jsou velmi sebekritické, ale vždy jdou s dobou, jsou nadčasové. Vždy mají potřebu vystoupit z davu a porazit konkurentky. Příkladem jsou Monica Bellucci, Kim Kardashian nebo Bridgitte Bardot, které jsou nádherně v každém věku. A možná jste si již domysleli, že ženy narozené v tomto znamení nemají sklony k trvalosti. Flirt a rozmanitost jsou jejich hrací karty.

Popravdě nezajímá se o muže jako takových, chce a potřebuje být obdivována a když vstoupí do místnosti všichni cítí tu vznešenost a krásu, kterou s sebou přináší. Toto je nadšení způsobuje u ostatních různé reakce.

Vodnář

Vysoké nároky – to charakterizuje ženu ve znamení Vodnáře. Trvají na tom, aby se k nim jejich milenec choval s respektem a úctou. Jsou smyslné a velmi inteligentní. Ve společnosti se cítí jako královna, ráda chodí na párty a je připravena přijmout pozvání od toho, kdo se jí líbí i na poslední chvíli. Neví lhát.

Ženy narozené v tomto znamení jsou nepředvídatelné a proto je komunikace s nimi zajímavá a napínavá. Pôvabnosťou a skromností může působit tak vášnivě na muže, že to překvapí i toho, kdo se vyzná v ženské psychologii. Chová a dělá to, co chce, nebere v úvahu žádné výmluvy. Její chování k ostatním je záhadou pro všechny.

Miluje krásné věci, ba i lidské tělo, takže rada přijímá komplimenty na její tělo. Zajímá se o život svého partnera a právě tato vlastnost ji činí tak přitažlivou, protože muž se v této pozici cítí potřebným.

Panna

Jsou optimistické, ale zároveň emotivnější než ostatní ženy. Emotivnost však hravě zvládají a své pocity ovládají na jednotku. Nikdy nevíte, po čem touží. Je vážná a důstojná – žena, záhada.

Dokáže být velkorysá, trpělivá a milá a jednak cílevědomá a chladná. Vždy se řídí svým mozkem, namísto srdce. Vždy přesně ví, co muž chce. Když muž něčemu nerozumí, ona mu pomůže situaci pochopit. Je totiž skvělým analytikem. Má praktické a realistické cíle a k tomu správný přístup. Nevydá se tak brzy a už vůbec ne pro peníze. Muži v ní mnohokrát najdou anděla.

Úžasně vede domácnost, umí zacházet s penězi, je skvělá matka a partnerka. Sex však považuje za důležitý pouze za účelem zplození dětí, namísto potěšení. Pravidlem však je, že je atraktivní ve vyšším věku. Má však jednu nevýhodu – nedokáže přijmout názory druhých, je netolerantní vůči kritice. Pokud jste proti jejím názorem, nemáte u ní žádnou šanci.

Je těžké říci, zda muži ve skutečnosti obdivují více tato znamení než ostatní, ale podle astrologie ano. Co si o tom myslíte Vy? Napište nám v komentářích a nezapomeňte tyto informace sdílet se svými přáteli a známými na sociálních sítích.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

Proč je dobré převlékat povlečení jednou týdně? Vyhnete se nepříjemným chorobám

Měnění ložního prádla nemá v oblibě asi nikdo , ale je to lepší než ležet každý den ve spoustě bakterií. Tak totiž vaše postel vypadá když jí dlouho nepřevlíkáte. Jak často byste jí měli převlíkat?

Lidé si totiž dost často myslí, že jejich domov je takřka pořád čistý a bez bakterií. Ale opak je pravdou, některá místa jsou přesně to co nechcete a to je skladiště hub a bakterií. K takovým místům patří například vaše postel.

Proč je dobré měnit ložní prádlo každý týden ?

Když se zamyslíte nad tím, že denně spíte 6-10 hodin v tom překladišti bakterií a špíny, tak vám rychle dojde to, že z toho mohou vzniknout nejrůznější nemoci a plicní potíže.

Experti se shodují na tom, že byste měli postel převlékat minimálně jednou týdně. A to hlavně kvůli tomu, že existují lidi co rádi spí nazí nebo si jdou lehnout bez toho aby se osprchovali večer před spaním. Takové případy lidí by měli povlečení měnit klidně i 2x týdně.

Vaše Povlečení poskytuje domov spoustě bakteriím a chorobným virům, které odstraníte jen tak, ho pořádně vyperete. A to ideálně na co nejvyšší teplotu. Čím je voda teplejší tím je větší šance že bude povlečení sterilní.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Automobilka škoda se rozhodla nesponzorovat mistrovství světa v ledním hokeji pokud je bude organizovat Bělorusko

Populární automobilová společnost ŠKODA AUTO se rozhodla zveřejnit stanovisko, které nikdo nečekal. Automobilka ŠKODA je českou automobilovou společností, která patří do koncernu Volkswagen. Sídlí v České republice a zaměstnává téměř 26 tisíc zaměstnanců .

V rámci blížících se Mistrovství světa v ledním hokeji se společnost rozhodla zveřejnit krátký příspěvek, ve kterém oznamuje, že i přesto, že společnost je věrným fanouškům a sponzorem tohoto světového akce, tentokrát ho sponzorovat nebude v případě, že ho bude spolupořádat Bělorusko . Společnost se tak rozhodla kvůli ochraně lidských práv v této zemi.

V Bělorusku panuje neklid kvůli kritice Lukašenkova režimu a údajným zmanipulovaným prezidentským volbám .

Automobilka na sociálních sítích zveřejnila: ,, Všichni ve společnosti ŠKODA AUTO jsme obrovskými fanoušky ledního hokeje. Proto jsme hrdým partnerem Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF již 28 let. To zároveň znamená, že respektujeme a podporujeme všechny platné nařízení na ochranu lidských práv jako základní a obecné požadavky na celém světě. ⁣Práve p reto se ŠKODA zřekne sponzorování mistrovství světa v ledním hokeji 2021, pokud se potvrdí, že událost bude spolupořádat Bělorusko . ”


Zdroj: Facebook / ŠKODA

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Známá blogerka vyměnila svého manžela za syna, se kterým má dítě. Chlubí se tím na sociálních sítích , lidé jsou v šoku

Tento příběh je tak divný, že se mu i těžko věří. Jenže opak je pravdou Velmi známá Ruská blogerka Marina Balmashevavá se rozvedla se svým manželem z velmi divného důvodu: Zamilovala až po uši do jeho syna, kterého si předtím jako matka oblíbila. A příběh zašel mnohem dál. Blogerka se synem svého ex manžela uskutečnili velkou svatbu a pak mu porodila dítě. Marina přiznala, že už během manželství mezi nimi docházelo k s*xu s vladimírem.

Třicetiletá blogerka Marina si vzala původně za manžela Alexeje Šavaryna a tím se stala automaticky nevlastní matkou Vladimíra. Když se před několika měsíci vrátil z Univerzity domů, přeskočila mezi nimi vášnivá jiskra. Alex se nato nedokázal dál dívat a s Blogerkou se rozvedl. Ta na nic nečekala a vzala si za muže jeho syna, kterému do té doby dělala nevlastní matku. Její bývalí manžel si myslí, že se vším začala ona, protože mu dovlila věci, které hnedka zamávali s mladými hormony a nedokázal tomu odolat.

Marina neměla problém spát i se svým bývalým manželem jako by se nic nestalo. Z toho důvodu se sní Alex, který jí zná už od školky rozvedl. Marina i potom co udělala trvala na tom, že si chce nechat veškerý majetek.

Marina je mimo jiné velmi atraktivní blogerka a influencerka, kterou na socialních sítích sleduje přes půl milionu fanoušků.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Politika13 hodinami před

KOMPLETNÍ přehled omezení od 27. ledna: Pouze TOTO můžete dělat BEZ TESTU!

17. ledna vláda schválila tzv. screeningové testování Slovenska, které proběhne od pondělí 18.1. do úterý 26.1 .. V tomto období...

Politika13 hodinami před

Je to potvrzené: V Česku řádí nakažlivější Britská mutace koronaviru. Je mnohem nebezpečnější než to co tu bylo!

Státní zdravotní ústav České Republiky potvrdil, výskyt nového kmene koronaviru, který je mnohem nakažlivější a nebezpečnější. Podle Jana Blatného se...

Politika14 hodinami před

Andrej Babiš prozradil kdy se můžeme těšit na otevřené restaurace a kina. Rozhodne o tom toto !

Opatření, které jsou v tuto chvíli nastaveny se týkají nejvyššího stupně opatření a trvají bohužel velmi dlouho a ještě nějakou...

Zajímavosti15 hodinami před

Proč je dobré převlékat povlečení jednou týdně? Vyhnete se nepříjemným chorobám

Měnění ložního prádla nemá v oblibě asi nikdo , ale je to lepší než ležet každý den ve spoustě bakterií....

Celebrity16 hodinami před

15 poučeni od Robina Williamse, které vás donutí zamyslet se

Vroce 2014 jsme ztratili Robina Williamse a tato rána se nikdy nezahojí. Co však nikdy neztratíme je jeho talent, jeho...

Stalo se16 hodinami před

Zničené plíce hůř jak u letitých kuřáků. Doktorko popsala, jak pacientům covid ničí plíce

Špičková lékařka na několika rentgenových snímcích popsala, že plíce pacientů po codvidu jsou zjizvenější a citlivější než plíce jakéhokoliv kuřáka....

Zajímavosti18 hodinami před

Automobilka škoda se rozhodla nesponzorovat mistrovství světa v ledním hokeji pokud je bude organizovat Bělorusko

Populární automobilová společnost ŠKODA AUTO se rozhodla zveřejnit stanovisko, které nikdo nečekal. Automobilka ŠKODA je českou automobilovou společností, která patří...

Stalo se19 hodinami před

Ničivé následky koronaviru? Pacienti si stěžují na ztrátu paměti! Nevzpomenou si ani na základní slova…

sestřička z Karviné popisuje ztrátu paměti potom co prošla lehkým průběhem koronavirem. ” Stojím před stromem, ale absolutně si nemůžu...

Stalo se20 hodinami před

Tragédie jak z hororu na Sokolovsku: Žárlivec zmasakroval svojí partnerku i milencem

Policie vyšetřuje vraždu jak z hororu, která se stala v místě kde na to občané nejsou vůbec zvyklí v Horním...

Politika20 hodinami před

Prymula v pátek uzavře velkou část ekonomiky. S těmito čísly nemůžeme normálně fungovat

Mysleli jsme si, že se tomu vyhneme, protože na jaře jsme všichni pochopili, že uzavření ekonomiky je kontraproduktivní nejen pro...

Oblíbené