Zajímavosti

3 znamení zvěrokruhu z nichž muži šílí! Je to skutečně tak? Si i ty jednou z vyvolených?



Otázka, proč jsou ženy tak přitažlivé je už léta záhadou a dodnes dokonce nevíme, proč jsou někteří muži a ženy přitažlivější než ostatní.

Psychologové tvrdí, že to má na svědomí jejich vzdělávání a to, jak se k nim v dětství chovali. Sexuologové říkají, že za to může sebevědomí a astrologové, že to všechno způsobují hvězdy. Zjišťovali jsme, které znamení jsou u žen ty, které vzbuzují pozornost muže 0-24hodín v týdnu. Přičemž však musíme říci, že všechny ženy jsou úžasné, ale vyhrávají tato znamení zvěrokruhu.

Váhy

Jsou velmi ženské, ale zároveň inteligentní, aktivní a výmluvné. Ani tehdy, když se Váha dostane do situace v níž se bude cítit slabá a bezmocná, se nezapomene chovat jako dáma- spásu nachází v mužské tváři. Tyto ženy vystihuje krása a jemná pleť s hlubokým odporem ke všemu neatraktivní.

Mají rafinované způsoby, oblékají se elegantně a používají jemný parfém. Milují šperky a obklopováním luxusem, mají smysl pro humor a zároveň vědí použít i ostrá slova. Toto rovněž platí u mužů. Všechno to musí být překrásné – od materiální situace až po vzhled. Upřednostňují kreativní typy před komerčními – zpěváky, herců, spisovatelů, malířů, ale v žádném případě ne podnikatele.

Jsou velmi sebekritické, ale vždy jdou s dobou, jsou nadčasové. Vždy mají potřebu vystoupit z davu a porazit konkurentky. Příkladem jsou Monica Bellucci, Kim Kardashian nebo Bridgitte Bardot, které jsou nádherně v každém věku. A možná jste si již domysleli, že ženy narozené v tomto znamení nemají sklony k trvalosti. Flirt a rozmanitost jsou jejich hrací karty.

Popravdě nezajímá se o muže jako takových, chce a potřebuje být obdivována a když vstoupí do místnosti všichni cítí tu vznešenost a krásu, kterou s sebou přináší. Toto je nadšení způsobuje u ostatních různé reakce.

Vodnář

Vysoké nároky – to charakterizuje ženu ve znamení Vodnáře. Trvají na tom, aby se k nim jejich milenec choval s respektem a úctou. Jsou smyslné a velmi inteligentní. Ve společnosti se cítí jako královna, ráda chodí na párty a je připravena přijmout pozvání od toho, kdo se jí líbí i na poslední chvíli. Neví lhát.

Ženy narozené v tomto znamení jsou nepředvídatelné a proto je komunikace s nimi zajímavá a napínavá. Pôvabnosťou a skromností může působit tak vášnivě na muže, že to překvapí i toho, kdo se vyzná v ženské psychologii. Chová a dělá to, co chce, nebere v úvahu žádné výmluvy. Její chování k ostatním je záhadou pro všechny.

Miluje krásné věci, ba i lidské tělo, takže rada přijímá komplimenty na její tělo. Zajímá se o život svého partnera a právě tato vlastnost ji činí tak přitažlivou, protože muž se v této pozici cítí potřebným.

Panna

Jsou optimistické, ale zároveň emotivnější než ostatní ženy. Emotivnost však hravě zvládají a své pocity ovládají na jednotku. Nikdy nevíte, po čem touží. Je vážná a důstojná – žena, záhada.

Dokáže být velkorysá, trpělivá a milá a jednak cílevědomá a chladná. Vždy se řídí svým mozkem, namísto srdce. Vždy přesně ví, co muž chce. Když muž něčemu nerozumí, ona mu pomůže situaci pochopit. Je totiž skvělým analytikem. Má praktické a realistické cíle a k tomu správný přístup. Nevydá se tak brzy a už vůbec ne pro peníze. Muži v ní mnohokrát najdou anděla.

Úžasně vede domácnost, umí zacházet s penězi, je skvělá matka a partnerka. Sex však považuje za důležitý pouze za účelem zplození dětí, namísto potěšení. Pravidlem však je, že je atraktivní ve vyšším věku. Má však jednu nevýhodu – nedokáže přijmout názory druhých, je netolerantní vůči kritice. Pokud jste proti jejím názorem, nemáte u ní žádnou šanci.

Je těžké říci, zda muži ve skutečnosti obdivují více tato znamení než ostatní, ale podle astrologie ano. Co si o tom myslíte Vy? Napište nám v komentářích a nezapomeňte tyto informace sdílet se svými přáteli a známými na sociálních sítích.



Pokračovat ve čtení
Advertisement
Komentáře



Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video6 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti6 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video6 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti6 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor6 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video6 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti6 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video6 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti6 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy6 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené