Horoskopy

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého životaProč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou potřební, náhle zmizí? Tito „skuteční“ přátelé nemusí nejen reagovat na vaše požadavky, ale dokonce vás mohou nastavit.

Nespěchejte, abyste obviňovali rozdíly v charakteru nebo, ještě hůře, sebe. Astrologové tvrdí, že některá znamení mají sklon myslet na sebe a společnost není jejich prioritou. Připravili jsme pro vás informace o 3 znameních, která neumí být přáteli.

Nejnepřátelštější znamení

1. Panna

Panny jsou vždy velmi přívětivé. Nešetří komplimenty. Toto znamení vás šťastně doprovodí na večírek nebo do kina. Ale opravdu nevědí, jak být přáteli. Dnes jste jim blízkou osobou, zítra vás nastaví.

Pokud chcete být s Pannami v dobrém vztahu, udržujte je v určité vzdálenosti od sebe.

2. Býk

Býk se velmi miluje. Pokud si myslíte, že to vaše přátelství může změnit, mýlíte se. Ti, kdo se narodili v tomto znamení, očekávají, že se z vás stane člověk, který je bude obdivovat a podporovat. Pokud na to nejste připraveni, stojí za to se od něj trochu vzdálit.

3. Vodnář

Na povrchu se Vodnáři skutečně zajímají o váš život. Chtějí o tobě vědět všechno. Tento druh pozornosti od přítele může být velmi potěšitelný. Je dobré, když se lidé ptají, co jste dělali včera a co rádi děláte o víkendech.

Ale postupem času se z toho může stát úplná kontrola. A pak jsou vaše osobní údaje použity proti vám. Vždy si promyslete, než řeknete Vodnářovi něco tajného.

Být na tomto seznamu nepřátelských znamení ještě nic neznamená. Na naši postavu má vliv mnoho dalších faktorů kromě zvěrokruhu.

Podělte se s námi v komentářích, pokud se názor astrologů shodoval s vašimi životními zkušenostmi!

Informace v tomto článku slouží pouze pro informační účely. Redakční rada nezaručuje žádné výsledky a nevyžaduje, aby se spoléhala výhradně na výše uvedené informace.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Horoskopy

Přesný horoskop, který vám prozradí jak se vám bude dařit v květnu 2021 pro všechny znamení zvěrokruhu

Jak bude vypadat květen 2021 pro všechna znamení zvěrokruhu? Jaké události byste měli očekávat? O co se snažit a jak se rozvíjet?

Neváhejte věřit v sebe a dělat to, co vám vyhovuje, ale nechte své jednání sladit s vašimi vírami, hodnotami a zásadami. Uznávejte svou vlastní sebeúctu a neváhejte upozornit na své dovednosti a talent. Měli byste plně využít své silné stránky.

Beran (21. března – 20. dubna)

Energie z května 2021 podporuje úspěšnou rovnováhu mezi potěšením a prací. Vaše komunikační schopnosti a inteligence jsou v centru pozornosti. Toto období je dobré pro podnikání, nakupování a zlepšování nápadů nebo plánů. Můžete získat neocenitelné rady od zkušených lidí.

Býk (21. dubna – 20. května)

Tento měsíc je pro nalezení rovnováhy a pozitivního myšlení. Vaše trpělivost a rozlišovací schopnost přinášejí skvělé výsledky. Stanovte správně priority a přemýšlejte o věcech a lidech, které si nejvíce ceníte. Je vhodná doba pro hlubší a smysluplnější komunikaci a výměnu názorů.

Blíženci (21. května – 20. června)

Na začátku měsíce můžete být v pokušení ustoupit a vzdát se. Později se však sjednotíte, vyrovnáte se se svými vnitřními strachy a změníte svůj postoj k tomu, co se děje, protože všechny situace vidíte jasněji a hlavně objektivně. Je to skvělý čas věnovat svou energii a pozornost svým blízkým.

Rak (21. června – 22. července)

 

Květen 2021 vám poskytne dobrou pobídku pro vnitřní odvahu a vzájemné porozumění s lidmi. Pokuste se přijít na to, co si vážíte na sobě a na ostatních. Budete si moci jasně uvědomit a přijmout své vlastní touhy a skutečné potřeby.

Lev (23. července – 22. srpna)

Je to období mimořádného úsilí dosáhnout cílů a užít si kvalitní úkoly. Nyní jste na vrcholu svých schopností a schopností, takže veškerou svou energii nasměrujte na nejproduktivnější kanál.

Panna (23. srpna – 23. září)

Květen 2021 vám dá příležitost vidět jasněji, co má ve vašem životě dlouhodobou perspektivu a výhody, a toto porozumění vám pomůže učinit správná rozhodnutí a učinit správná rozhodnutí. Můžete také zažít touhu po kreativitě nebo romantické zážitky, které se dotýkají duše a inspirují vás.

Váhy (24. září – 23. října)

Využijte toto období a přehodnoťte své vlastní hodnoty. Přemýšlejte o tom, co je pro vás opravdu důležité. Pokud potřebujete svůj vztah posílit, je na čase ho vybudovat. Květen 2021 je navíc velmi úspěšný při budování stabilních aliancí nebo získávání podpory.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Budete se cítit sebejistěji, pokud pochopíte důležitost vytrvalosti a trpělivosti. Vyzařujete pozitivní energii, která přitahuje správné lidi, správné zdroje nebo správné situace. Všechny problémy ve vztazích můžete vyřešit vyjednáváním a dosáhnout úžasných výsledků.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Energie z května vám pomůže vyřešit všechny dlouhodobé problémy a odstranit bolestivé situace. Můžete využít nové informace, provést nějaké změny ve své rutině a uvědomit si jejich výhody. Věnujte maximální pozornost tomu, co pro vás bude v budoucnu fungovat a přinese finanční a osobní výhody.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Vymyslete nové způsoby, jak se vyjádřit, uvolněte se a bavte se. Nezanedbávejte nové nápady, které vás napadnou a které se ukázaly jako velmi výnosné. Vaše důvěra a nadšení rostou před našimi očima.

Vodnář (21. ledna – 18. února)

Máte vynikající příležitost posílit a zlepšit rodinné vztahy nebo dosáhnout míru sami se sebou. V tomto procesu jsou možné silné emoce, ale nemusíte si s tím dělat starosti. Je vysoká pravděpodobnost, že získáte něco, co bylo ztraceno. Klíčem k úspěchu je rozpoznat a přijmout vaše klady a zápory.

Ryba (19. února – 20. března)

Květen 2021 může přinést produktivní komunikaci a vyjasnění mnoha situací. Inspirace a nové nápady vás silně motivují. Může být čas zvážit nové přístupy a uzavřít problém, který býval velkou zátěží nebo obavou.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

Ženy, které jsou v tomto znamení zvěrokruhu budou nejlepší matky!

Pravděpodobně víte, že znamení zvěrokruhu do jisté míry určují některé povahové vlastnosti. Věděli jste ale, že to může ovlivnit, jaký jste rodič?

Dnes se dozvíte, jak vaše datum narození ovlivňuje vaši matku. Níže je uveden seznam znamení zvěrokruhu, která fungují nejlépe jako maminky.

Beran

Beran zajišťuje, aby se jejich děti účastnily mimoškolních aktivit a rozvíjely se. Děti k tomu samozřejmě nejsou nuceny. Naopak se berou v úvahu pouze lekce, které přitahují jejich děti. Ženy tohoto znamení milují dobrodružství, a proto vychovávají své děti jako dobrodruhy. Beran a jeho potomci tráví svůj volný čas aktivně. Pod tímto znamením matky povzbuzují své děti, aby přijímaly výzvy, a vždy je podporují.

Váhy

Váhy jsou úžasné matky. Jsou velmi dobře organizované a tiché. Rádi mají vše pod kontrolou, ale neruší je žádné nepředvídané situace, které jsou s dětmi velmi snadné. Milují své děti a mohou pro ně udělat cokoli. Nedovolí jim však dostat se na hlavu. Od raného věku matky používají toto znamení k tomu, aby naučily své děti respektovat a milovat své sousedy.

Štír

Matky veverek jsou obdarovány velkou intuicí. Někdy vědí, co se děje s jejich dětmi, než to vědí. Vždy stojí za svými malými a nikdy nedovolí, aby se jim stalo něco špatného. Jsou k nim velmi ochranní a upřímní. Očekávají totéž od svých dětí. Nedochází k žádnému podceňování.

Rak

Matčiny raky jsou velmi ochranné. Jsou citliví na potřeby svých dětí a vždy pozorně naslouchají. Mohou se velmi dobře umístit na místo svých dětí a pomocí několika slov zlepšit jejich pohodu. Dbají na to, aby byl jejich domov plný tepla, což respektuje širší rodina a přátelé. Z tohoto důvodu často přijímají hosty.

Pokračovat ve čtení

Horoskopy

Děsivé předpověď z doby před 500 lety. Brzy se má naplnit. Připravte se !

Každou chvíli se objevují předpovědi o konci světa. Právě od nich se dozvídáme o příští světové válce, teroristických útocích, globálním oteplování nebo jiných katastrofách.

Tentokrát SuperExoress udělala to, co předpověděl slavný lékař a přírodovědec v 16. století. Parcelus byl nazýván otcem moderní medicíny, ale také se říká, že miloval astrologii a měl dar jasnozřivosti. Mnohokrát předpovídal budoucnost.

Ve svých předpovědích Parcelus hodně mluvil o tom, co přijde ve vzdálené budoucnosti. Uváděl události, ke kterým by došlo až v XXII. Století. Co se bude dít?

Na webu Super Express je výňatek z lékařské knihy, ze kterého se dozvídáme o děsivých věcech, které mají přijít.

Pokračování na další stránce

xx_xx
– “Východ se vzbouří proti Západu.” Z východního teritoria poletí na oblohu tisíce střelných šípů; padnou na zem a vytvoří ohnivé sloupy, které spálí vše, co jim stojí v cestě. ”

Co to může znamenat? Vědci, kteří analyzují jeho texty, nepochybují. Tato slova popisují nadcházející válku.

„Hluboké rány a strupy pokrývají mnoho lidí.“ Jejich duše opustí svá těla, třetina světové populace zahyne. ”

Pro ty, kteří se zajímají o předmět Parcelus, popis těchto událostí ohlašuje třetí světovou válku a konec lidstva. Lékař ve své knize také popisuje, že na Zemi bude kontaminována voda, že budou trpět zvířata a příroda, což nakonec povede k jejich vyhynutí. Je čeho se bát?

Každé proroctví, které hovoří o konci světa, vás jistě otřese. Zvláště ten, který vytvořil výzkumník ze 16. století, který píše … o atomových bombách a jaderných zbraních. Jak by o tom věděl?

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Rodina9 hodinami před

10 příznaků rodičů, kteří s největší pravděpodobností vychovají úspěšné děti

Všichni rodiče bez výjimky sní o tom, že jejich děti dosáhnou úspěchu v životě a získají pevnou pozici. Ale co...

Příběhy14 hodinami před

Uprostřed nočních hodin policista uviděl zaparkované auto. Když si uvědomil. co je uvnitř, dostal velký šok!

Podle zákona by měl policista dát muži lístek. Ale dal mu něco úplně jiného. Robert Wood se rozhodl začít nový...

Video14 hodinami před

Myslíte si, že na fotografii je svah? Podívejte se pořádně na 10 sekund a uvidíte, jak moc se pletete

Některá zvířata zvládla umění maskování, které jim může zajistit přežití v dobách nebezpečí. Chameleon může být nejznámějším příkladem přizpůsobení se...

Děti14 hodinami před

Matka je. štěstím bez sebe, když jí lékař řekne, že její syn je zdravý- ale radost trvá jen několik minut

Budoucí rodiče se nemohou dočkat, až konečně uvidí své novorozené děti. Obvykle je vidí poprvé na ultrazvuku v 8. týdnu...

Horoskopy14 hodinami před

Přesný horoskop, který vám prozradí jak se vám bude dařit v květnu 2021 pro všechny znamení zvěrokruhu

Jak bude vypadat květen 2021 pro všechna znamení zvěrokruhu? Jaké události byste měli očekávat? O co se snažit a jak...

Kvízy14 hodinami před

kolik psů je na obrázku ? Zrakový test, který prozradí váš psychologický věk

Právě začínáte žít a už se cítíte jako velmi zkušený člověk, kterého je těžké něčím překvapit. Nebo „jste už dlouho“,...

Zajímavosti15 hodinami před

Jak můžete poznat psychopata? Vědci tvrdí, že mu máte položit tuto otázku

O psychopatů si většina lidí myslí, že jsou to nelítostní vrazi. Pravdou však je, že ne každý psychopat opravdu musí...

Příběhy15 hodinami před

Žena chtěla najít svou biologickou matku. Namísto toho vyřešila 40 let starou dvojnásobnou vraždu

Christine Marie Salley se jednoho dne rozhodla, že vyhledá svou biologickou matku. Svou DNA nahrála na web, který se zabývá...

Zajímavosti15 hodinami před

Vědci vytvořili seznam 22 nejagresivnějších psích plemen. První příčky vás jednoznačně překvapí

Každý pes může být agresivní, pokud se dostane do situace, kdy se musí bránit. Vůči některým plemenům však máme předsudky....

Politika16 hodinami před

Česko zanedlouho umožní obyvatelům sousedních států volný vstup do země. Podmínkou je očkování

Podle premiéra Andreje Babiše krajina vyjednává s Rakouskem, Německem, Polskem, Slovensku, Slovinskem a Maďarskem o tom, aby stejný postoj zaujaly...

Oblíbené