Zdraví

10 znamení, kterými se vám tělo snaží naznačit, že s ním není něco v pořádkuZáleží vám na vašem zdraví? Pak byste si měli všimnout všech možných změn. Pokud si najednou vytvoříte zcela nový speciální zvyk nebo nevyhnutelnou potřebu, měli byste být určitě opatrní, protože to může naznačovat mnohem závažnější problém, zejména v oblasti fyzické pohody a zdraví.

Pokud najednou máte zvýšenou potřebu jíst slaná jídla nebo se změnily vaše spánkové návyky nebo se rychle snížila jejich kvalita, může to být jen akutní nedostatek nebo dlouhodobý problém, který se najednou změnil ve zvláštní příznak. Následujících 10 věcí obvykle znamená, že byste měli vyhledat odbornou pomoc, pokud k ní dojde náhle a bez předchozího sklonu.

Svědění nebo nepříjemný dráždivý pocit v chodidlech

Pokud se začne stávat, že často pociťujete brnění v nohou, nepříjemný pocit nebo potřebu se hýbat, i když se chystáte spát, zatímco odpočíváte, měli byste být ostražitý. Může se jednat o projevy syndromu neklidných nohou, které mohou vést k poruchám spánku a dalším onemocněním.

Tvrdnutí kůže

Vyrážka na neobvyklém místě, suchá kůže, podráždění nebo zdrsnění vždy naznačují určitý nedostatek. Může dojít k malé dehydrataci pokožky, ale problém je také spojen s procesy vnitřního organismu, jako jsou hormonální změny nebo výskyt ekzémů nebo alergií. Rozhodně neignorujte tento problém a nechejte si pro jistotu udělat krevní testy.

Přehnaně dlouhý spánek

Porucha zvýšené potřeby spánku, tj. Hypersomnie, se projevuje nejen jako důsledek časté konzumace alkoholických nápojů před spaním. Jeho příčiny mohou být také hlubší, nejčastěji jde o způsob, jakým tělo odolává nějaké nemoci. Tuto autoimunitní reakci byste měli určitě konzultovat s lékařem.

Ztráta čichu

Kromě nadměrného stresu mohou být tyto příznaky spojeny také s nebezpečnou Parkinsonovou chorobou. Pokud najednou máte velmi neklidný spánek s barevnými nebo dlouhými sny, které jsou náročnější na obsah, nebo se mění vaše vyjadřovací návyky, ať už v úrovni řeči, nebo v změnách rukopisu, nebo je snížená důvěra v normální pohyby, může být indikátorem nástupu onemocnění.

Přílišná agrese, toxické chování

Pokud nejste jasný cholerik a máte nadměrný přechod k negativnímu až agresivnímu chování, mohou to být příznaky začínající deprese. To nemusí být primárně spojeno pouze s pocity smutku, únavy a celkové ztráty energie, jeho projevem může být i náhlý velmi agresivní přístup k životnímu prostředí.

Ztráta paměti, časté zapomínání nechuť k sexu

Tyto příznaky jsou často spojeny s depresí, ale jejich příčina může být zcela odlišná. Pokud ztratíte chuť v intimní oblasti a zároveň často zapomínáte a jste unavení, je možné, že máte onemocnění štítné žlázy. Nerovnováha v úrovni hormonů produkovaná štítnou žlázou se odráží v celkové pohodě a schopnostech organismu. Mezi další příznaky patří přibývání na váze nebo neustálý pocit chladu.

Náhlá změna barvy očí

Pokud se vám na okrajích duhovky objeví bílý nebo šedý prstenec, je to obvykle spojeno se zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi. Tento jev se projevuje hlavně u lidí starších 45 let a sám o sobě představuje pouze vizuální vadu, nikoli oční onemocnění.

Přehnané solení pokrmů

Pokud máte pocit, že jste začali neobvykle moc solit, pravděpodobně není něco v pořádku s vaší stravou. Může to být primárně pokus o doplnění chybějících minerálů, ale může to být také indikátor následujících onemocnění:

  • anémie
  • dehydratace
  • PMS (premenstruační syndrom)

Zvýšený pocit žízně

Primárně to může být pouze reakce těla na současnou stravu, která obsahuje mnohem více slaných nebo kořeněných prvků. Pokud v této oblasti nedojde ke změně, může zvýšená potřeba pití naznačovat začínající cukrovku nebo to může být známka těhotenství.

Potřeba konzumace ledových výrobků

Někteří lidé rádi jedí led, pokud se tato potřeba najednou objeví, může to být příznak spojený s výživou těla. Tato potřeba je spojena hlavně s nedostatkem železa nebo anémií. Pokud k tomu dojde, nechte si pro jistotu udělat krevní testy.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zdraví

Je mi 45 a vypadám mladší než moje dcera! 5 minut denně si po obličeji rozmazávám tuto věc, kterou máme každý doma!

Dnes budu sdílet super jednoduchou a efektivní kávovou masku na obličej.

Tato maska ​​exfoliuje odumřelé buňky pokožky, hluboce vyživuje pokožku a zanechává ji zářivou, zářící. Díky tomu můj obličej vypadá tak hladce a jasně.

Medový
kávový prášek

Příprava:

Vezměte 1 a 1/2 čajové lžičky kávového prášku do misky a
přidejte jednu čajovou lžičku medu.
Velmi dobře to promíchejte

Nejprve si umyjte obličej teplou vodou, abyste otevřeli póry pokožky. Osušte si obličej suchý a poté si tuto masku naneste na obličej. Nechejte to působit 20-25 minut. Při aplikaci jemně vtírejte po dobu 2 minut a poté nechejte zaschnout. Opláchněte ji studenou vodou.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Okamžitě tento produkt vyhoďte! Produkt, který způsobuje rakovinu, má ho každý v lednici!

Nevhodné tepelné zpracování jídla během vaření může přispět k pronikání karcinogenů do těla dětí i dospělých.

Podle odborníků z Národního ústavu pro výživu mohou být známé potraviny zdrojem nebezpečných sloučenin. Nejprve se jedná o potraviny bohaté na sacharidy.

Pokud jsou nesprávně smažené nebo vařené, vytváří se v nich akrylamid – látka, která může vyvolat rozvoj rakoviny.

Při vyšším tepelném ošetření vstupuje 36% nebezpečné sloučeniny do těla dospělého z brambor, 30% z kávy, 13% z chleba. U dětí jsou tyto ukazatele ještě vyšší: 43% u brambor, 20% u hranolků a čokolády, 16% u chleba.

Podle odborníků mohou být rýžové koláče a rýžová kaše pro děti navíc velmi nebezpečné. Protože se tyto potraviny vaří při vysokých teplotách, mohou obsahovat anorganický arsen. Milovníci rýžových pokrmů, kteří je konzumují po dlouhou dobu, tak riskují, že u sebe rozvinou onkologii.

Známá jídla, jako je rýže, brambory nebo chléb, vařená při teplotách nad 120 stupňů, mohou také obsahovat nebezpečné sloučeniny, jako je olovo, kadmium, polychlorované bifenyly a dioxiny, tvrdí dánští odborníci.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde podrobně hovoří o každé metodě potratu a ukazuje, jak k ní dochází. Cíl je samozřejmě přesně opačný: boj o záchranu životů nenarozených dětí. Koneckonců, kdyby všichni viděli, co se vlastně při potratu stalo, pak by nebylo otázek, zda to udělat nebo ne.

Ne, nejde o skutečná krvavá videa nenarozených dětí. Jedná se o animace, spíše cynické, které doktor Levantino velmi bezcitně komentuje.

Video potratů ve druhém trimestru:

Ve videu výše – chirurgický potrat ve druhém trimestru těhotenství – rozebrání a extrakce plodu. Video zaznamenalo téměř 3,5 milionu zhlédnutí.

Indukční potrat ve třetím trimestru: podává se injekce, která zabije dítě a mrtvé dítě:

Vakuové potraty v prvním trimestru:

Video z potratu v prvním trimestru po užití potratových pilulek:

Všechny tyto typy potratů jsou ve Spojených státech legální.

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video3 hodinami před

Potom co rozřezal strom našel tento muž uvnitř něco co nikdo nečekal a všechny to do dnes děsí!

Sotva někdo mohl najít něco zábavného při kácení stromů, ani ten chlap nemohl najít něco opravdu nečekaného a dokonce děsivého....

Celebrity5 hodinami před

Viděli jsme VŠECHNO! Hvězdy, které ukazují více, než je potřeba!

Hvězdy samozřejmě dávají pozor na svůj vzhled, ale často dělají chyby v kráse. Pokaždé, když se hvězdy pokusí překvapit své...

Horoskopy7 hodinami před

Páry podle znamení zvěrokruhu, které se k sobě nejvíce hodí na dlouhodobý vztah.

Dříve byla otázka „Jaké je vaše znamení zvěrokruhu?“ bylo hloupé klišé a chytlavá fráze, která nikdy nezklame, píše Urbo. Je...

Zajímavosti7 hodinami před

Existuje 5 typů ženských bříšek. Zde je postup, jak odstranit každý z nich!

Bez toho nebudete mít ploché břicho! Zbavit se břicha  je nejdůležitější úkol pro každou dívku, píše BetterMe. Tento problém je obzvláště akutní...

Zajímavosti7 hodinami před

Podle toho jak vás muž líbá poznáte co k vám cítí: 8 druhů polibků a jejich význam

Každý z nás vyjadřuje své city v lásce různými způsoby. To platí také pro způsob, jakým objímáme, a pro ty...

Stalo se8 hodinami před

Chtěla prodat své panenství za nejnovější iPhone 11. Takto byla potrestána …

Někdy jsou lidé schopni zločinů, lží, vražd kvůli penězům, píše EliteReaders. Naše hrdinka samozřejmě nikoho nezabila, ale kvůli uzavření výhodného...

Zdraví8 hodinami před

Je mi 45 a vypadám mladší než moje dcera! 5 minut denně si po obličeji rozmazávám tuto věc, kterou máme každý doma!

Dnes budu sdílet super jednoduchou a efektivní kávovou masku na obličej. Tato maska ​​exfoliuje odumřelé buňky pokožky, hluboce vyživuje pokožku...

Zajímavosti8 hodinami před

Okamžitě tento produkt vyhoďte! Produkt, který způsobuje rakovinu, má ho každý v lednici!

Nevhodné tepelné zpracování jídla během vaření může přispět k pronikání karcinogenů do těla dětí i dospělých. Podle odborníků z Národního...

Bizardní9 hodinami před

Odborníci zkoumali jídlo z fastfoodu McDonald’s pod mikroskopem a nevěřili svým očím, co viděli

Máte jedinečnou šanci získat odpověď na otázku, zda můžete McNuggets opravdu jíst. Je to škoda, ale vědci učinili nepříjemný objev....

Celebrity9 hodinami před

Na veřejnost pronikli dlouho zatajované konverzace mezi princem Philipem a Dianou. Tohle mluví za vše !

Včera se ve světových médiích rozšířila další tragická zpráva. Princ Philip, manžel královny Alžběty II., Zemřel. Aristokrat byl barevná a...

Oblíbené