Zajímavosti

10 známek toho že vás vaše drahá polovička na 100% podvádíPokud podezříváte z nevěry přítele nebo manželku, věnujte pozornost kombinaci určitých chování, ale vězte, že jsou pouze nepřímými důkazy.

1. Věnuje více pozornosti svému vzhledu.

Ženy, které navazují nové vztahy, jsou často posedlé svým vzhledem. Psychologové si jsou prakticky jisti, že vás kamarádka klame, když náhle změní účes, použije nové parfémy a koupí nové oblečení. Zvláště znepokojivým znamením je sexy spodní prádlo a časté návštěvy tělocvičny, ačkoli nic takového nebylo dříve pozorováno.

2. Skrývá svou polohu.

Výzkumy ukazují, že nevěrní manželé často nejsou schopni odhalit své místo pobytu a aktivity. A přicházejí se směšnými výmluvami, aby to napravili. Pokud má váš přítel nebo manželka potíže s odpovědí na to, kde byla a co dělala během dne, mohlo by to být známkou toho, že si našla někoho jiného.

3. Stává se vůči tobě podrážděná.

Zvýšená podrážděnost by se pro vás měla stát signálem a zde musíte být ve střehu. Pokud se kamarádka začne hádat o všech věcech, pak můžeme předpokládat, že vám není věrná a hledá východisko ze vztahu.

4. Nemá zájem mít sex.

Pohlaví páru se může snižovat z mnoha důvodů, včetně nabitého programu, deprese, stresu a nedostatku životní dobroty. Hlavním faktorem však může být i nevěra. Výzkum ukazuje, že emoční pouta je klíčovým faktorem pro mnoho žen v sexuálních vztazích. Některé dívky mohou být méně ochotné, protože se cítí emocionálně vzdálené.

5. začala tvrději pracovat

Klasickým projevem nevěry je, když vaše přítelkyně nebo manželka začne pracovat mnohem tvrději než dřív. Výzkum ukazuje, že tato podezřelá změna pracovního plánu se může projevit různými způsoby. Odchází z domova dříve do práce, přijde domů později než obvykle. Zjistěte, zda existuje důvod pro tyto další pracovní hodiny. A mějte na paměti, že pokud je práce nová nebo nedávno získala povýšení, nemusíte okamžitě tušit, že vás podvádí.

6. Neukazuje žárlivost.

Nenechte se zmást myšlenkou, že vaše žena je bezchybná. A co je důležitější, nenechte svůj vztah zničit pouhou náhodnou žárlivostí nebo jejím nedostatkem. Chybné nebo ukvapené závěry mohou trvale narušit vzájemnou náklonnost. Dává větší smysl získat všechna fakta, než se rozhodnete.

7. Odloučení od rodiny.

Jedním ze znaků zrady je oddělení od rodiny. Může se také přestat bavit s přáteli a rodinou a vymýšlet si divné výmluvy. Důvod, proč to ženy dělají. To jsou výčitky svědomí a vina. Cítí se provinile a bude mít menší bolesti, když bude pryč od rodiny a přátel.

8. Tajemný přítel.

Ženy, které podvádějí, se často stávají přáteli nebo přítelkyněmi, aby se zbavily svých podezření. Možná zjistíte, že se dívka s těmito přáteli setkává pravidelně a možná i v určitý den, každý týden. Může také přijít s důvodem zůstat přes noc. Práce, rozlučka se svobodou atd.

9. Stává se tajná.

Pokud se váš partner stane tajným, pak je to jeden ze zjevných příznaků toho, že má co skrývat. Telefon je v tichém režimu a neustále ho nosí s sebou. Vstává, když oba večer sledujete televizi, jdete na toaletu a vezmete si s sebou telefon.

10 rozpaky.

Je v rozpacích Pokud se jí zeptáte, jestli je vše v pořádku. Používá novou vůni. Vůně je dalším důležitým znakem podvádění partnera. Pokud však náhle začne používat novou vůni, alarmy by se neměly objevit okamžitě. Možná se jen snaží napravit napětí ve vašem vztahu nebo sexuálním životě. Podle toho, jak dobré věci v těchto oblastech jsou. Nicméně. Pokud ucítíte kolínskou vodu jiné osoby na jejím oblečení, pažích nebo krku.

Pak s největší pravděpodobností tráví čas, vůbec ne tam, kde by měl být.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené