Zajímavosti

10 snů, které byste neměli nikdy ignorovat: Snaží se vám říct něco důležitého!Může sen odrážet obrazy, které vnímáme, když jsme vzhůru? A co mohou znamenat? Po mnoho let se lidstvo pokouší rozluštit záhadu snů. Na konci 19. století vyslovil známý psychoterapeut Carl Gustav Jung názor, že prostřednictvím snů je člověk schopen pootevřít dveře do vlastního vědomí a vnitřního světa …

Vědě není vlastní stát na jednom místě. Ustavičně zkoumá, k čemu vlastně v procesu snění dochází. Skupina vědeckých výzkumníků při neurologické laboratoři ATR v japonském Kjótu zkoumala výsledky skenování mozku ve chvílích snění. Došli k společnému závěru: člověk ve snu vidí předměty snění ve stejné formě, v jaké vnímá skutečnost, která ho obklopuje, když bdí.

Abychom mohli analyzovat to, co vidíme ve svých snech, musíme nejprve analyzovat předmět své každodenní činnosti.

Je sen schopný odrážet obrazy, které vnímáme, když jsme vzhůru? A co mohou znamenat takové symboly? Jak je máme chápat? Jaká varování nám může sen předávat?

Uvádíme deset věcí, které ve snu rozhodně nesmíme ignorovat:

1. Let

Sny o létání často poukazují na nezbytnost dosáhnout naplnění svých ambicí. Kam jdete? Jak se tam dostanete? Máte problémy se zvládnutím vlastního života?

Létání ve snu nás zpravidla nutí dobít si po probuzení energii. Cítíme se volní a svobodní a máme pocit, že jsme schopni dosáhnout čehokoli, co si na své životní pouti Umana.

2. Zuby

Často ve snu vídáme zuby. Avšak zdaleka ne vždy zuby znamenají stárnutí. Trhání zubů značí nutnost nalezení východiska ze složité životní situace. Zuby zkažené signalizují pocity obav a úzkosti.

Sny, ve kterých zuby vypadávají, jsou nejrozšířenější. Zpravidla ohlašují příchod stresových situací, vyvolaný novým zaměstnáním, strachem ze ztráty něčeho, nedostatek porozumění ve vztahu nebo lež, kterou je třeba skrývat.

Pokud se vám sní o zubech, ptejte se jaký máte ke svým zubům vztah. Zuby nám nejvíce slouží, když jíme. Jak užitečné a prospěšné vašemu organismu a zdraví je jídlo, které obvykle jíte?

3. Smrt

Sny o smrti míváme častěji, než si vůbec chceme přiznat. Zní to opravdu děsivě, ale sny o smrti zpravidla většinou opravdu ohlašují konec, závěr něčeho. Smrt znamená konec nějaké částečky sebe sama. Čeká vás možná ukončení, uzavření nějakého hněvu, neklidu, úzkosti, nějaké situace.

Existuje například smrt ideje, umožňující zrození něčeho nového. Snění o smrti a přání zemřít mohou být významným psychologickým aspektem v práci, protože s sebou nesou obrovské změny na emoční úrovni.

Pokud se vám sní o smrti, zkuste se sami sebe ptát asi takto: «Kde jsem byl, když ten někdo zemřel? Byl to nějaký milovaný člověk? »Podobné sny můžeme také vnímat jakou oznámenou moudrost od blízkého člověka, který už nám odešel, jako pokus tímto způsobem sami sebe utěšit.

4. Nahota

Sny o lidské nahotě jsou poměrně rozšířené, přičemž bývají spojené s pocity obav a strachu z odhalení. Cizí nahota viděna ve snu znamená nějakou holou pravdu nebo jde o symbol nového vztahu. Stejně tak ale může znamenat ztrátu úcty. Nahota jako objekt snění znamená i přijetí vlastních nedostatků a nějaké nedokonalosti. Může také jít o přání líbit se ve skutečném životě, přičemž záleží na tom, jak silně je ve snu přítomna vaše vlastní osobnost.

5. Těhotenství

Vidět se ve snu těhotnou znamená mohutný růst a rozvoj čehokoliv. Těhotenství viděné ve snu může být také zaměřeny na budoucí projekty a skryté přání. Může se týkat plánů, které teprve spřádají o své vlastní budoucnosti.

Pokud ve snu vidíte těhotenství, klaďte si následující otázky: «Co se teď zrovna pokouším dělat? Jakými konkrétními změnami procházím ve svém reálném životě? Nejsem snad opravdu těhotná? »Sny o těhotenství mohou přinášet plodné nápady v práci i vztazích.

6. Domy

Podobné sny vypovídají o tom, že se projevujete v různých aspektech. Podle typu domu nebo různorodosti jednotlivých místností v něm může být různá také interpretace snu. Domy se zdají jako signál úplného bezpečí a pohodlí. Mansarda může znamenat tajné vzpomínky, suterén intuici a podvědomí.
Pokud se vám zdají sny podobného druhu, v nich hrají hlavní roli domy, ptejte se sami sebe: «Jak se o sebe starám, jak se o sebe starám? Jaké je moje postavení v tomto světě? »

7. Peníze

Peníze viděno ve snu nám při probuzení navozují pocity vděčnosti. Peníze příchozí k nám ve snu jsou znamením úspěchu a také toho, jak se sami na sebe díváme, jak se vidíme a vnímáme. Výhra v loterii znamená změnu způsobu života; Pokud naopak někomu ve snu peníze dáváme, je to strach ze ztráty něčeho nebo někoho. Sny o penězích jsou centrem našeho emocionálního světa, vztahu k dostatku a hojnosti. Finanční stabilita nebo naopak její ztráta jsou důležitým životním stresovým faktorům.

Pokud ve svých snech vídáte peníze, ptejte se: «Třeba jsem přišel o práci? Mám snad nějaké dluhy? Jak bych se zachoval, kdybych zjistil, že jsem vyhrál v loterii? »Finanční záležitosti a peníze vůbec opouštějí ve skutečném životě naše myšlenky jen zřídka. Peníze zpravidla symbolizují životní pohyb.

8. Nevěra

Pokud se vám nevěra zjevuje ve snu, ptejte se sami sebe: bojíte se, že ztratíte toho, koho máte rádi? Jste s vaším vztahem nespokojeni? Jaký vztah máte ke svému tělu a jeho touhám?

Sny o manželské nevěře znamenají, že vaše sexuální touhy jsou spoutané a vyžadují realizaci. Podobné sny s sebou nesou náznak strachu, problémy se sebeúctou a také podvědomé přijetí problémů ve vztahu.

Zamyslete se, zda jste ve vztahu šťastní, jestli je to vztah dostatečně sexuálně naplněný.

9. Oheň

Vidět ve snění oheň je silný zážitek. V závislosti na celkovém kontextu snu mohou mít takové vidění ve snu různý výklad. Oheň viděn zdálky symbolizuje touhu po změnách a celkové přeměně. Hraní se s ohněm může být varovným signálem o nějaké příliš riskantní činnosti.

Pokud vidíte ve snu sami sebe oheň zapalovat, může takové chování znamenat hněv, který byl potlačen. Ptejte se sami sebe, zda si přejete vyhnout se riskantním situacím a podnikům. Vyhýbáte se během dne situacím nějak spojeným nebo souvisejícím s ohněm?

Nabídli jsme vám jen několik variant snů viděných při spaní; rozum, tělo a duch jsou vzájemně propojeny a dokáží ve snu odrážet vaše vlastní prožitky.

Rozum se cestou krátkých vidění ve snu zoufale snaží diktovat hru našim vlastním emocím. Úzkosti i radosti mohou naše sny měnit. Je to jen obyčejný vrcholek porozumění tomu, jak se chováme ve skutečném životě.

Doufáme, že se vám článek líbil a informace v něm byly užitečné! Pokud ano neváhejte se o něj podělit s přáteli. Přejeme vám hezký den. RedakcePokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální výzvě. Podle toho, co se stane za pár dní.

Tentokrát dospělí lépe poslouchali slova čtrnáctiletého teenagera.

Zpočátku jen málo lidí věnovalo pozornost jeho první prognóze. Navíc chlapec zveřejněný na YouTube nedostal jméno infekce koronaviry. Koncem roku 2019 – začátkem roku 2020 však předpověděl vážnou zkoušku síly celé světové komunity. Mladý muž zároveň hovořil o vzdálenosti mezi lidmi a změně hrozby v květnu, kdy ji lidé dostanou pod kontrolu. Rovněž se uvádí, že Čína bude tvrdě zasažena a že utrpí ekonomiky nejbohatších zemí.

Nyní, téměř o rok později, po srovnání predikce a reality se diváci hostující videa dívali na mladého astrologa odlišně. Video se stalo virálním a získalo již přibližně 8 milionů zhlédnutí. Nové video zveřejněné indickým teenagerem na začátku dubna 2020 říká, že svět čelí další katastrofě. Stane se vážnějším než epidemie koronavirů. Co přesně to bude, chlapec nepojmenuje. Naznačuje však načasování: událost se uskuteční před 20. prosincem a bude mít dopad na svět do března 2021.

Anandova druhá předpověď však byla z jeho kanálu odstraněna krátce poté, co se objevila. Ostatní uživatelé si jej však mohli stáhnout a nahrát.

Doma je mladý muž docela slavný, protože často předpovídá hodnotu zlata nebo stříbra. Skeptici si však jsou jisti, že je to jen dětská hra a že se první předpověď splnila, považuje to za běžnou náhodu.

NEWS.ru již dříve napsal, že více než 100 světových vůdců, včetně 18 nositelů Nobelovy ceny za mír, podepsalo dopis požadující uznání vakcín proti koronaviru ve veřejné doméně. Navrhli, aby se tyto léky staly bezplatnými a přístupnými všem na světě.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená a ženská. Ale je to opravdu tak? My v Zajímavé vědět jsme našli 6 divných a zábavných návyků, které mají všechny ženy. A to vše proto, že ženy mohou být také slabé a někdy trochu divné.

1. Přečtou si složení na čističi toalet, když si zapomenou vzít telefon s sebou

2. Dívají se přes zvětšovací sklo a jsou zděšeni, jaké obrovské póry a husté obočí mají

3. Berou všechny pózy kamasutry a neohýbají se o nic horší než profesionální gymnastky, aby si normálně oholily nohy

4. Ano, a to také …

5. Mysli na to, že zemřou na bolest, když se jim šampon dostane do očí

6. Během sprchování „potřete“ vlasy na dlaždicích

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní možnosti intimity na dálku v digitálním věku, tak starodávné sexuální praktiky, které existují již více než tisíciletí.

Mnoho sexuologů tvrdí, že zdrojem vytvoření orgasmu není samotné tělo, ale náš mozek. Fanoušci sexuálních experimentů by tedy měli hledat postupy a typy sexu, které nejen stimulují bezprostřední erotogenní zóny, ale také rozvíjejí představivost. 1. Virtuální sex Tento typ sexuálního uspokojení praktikuje mnoho lidí po dlouhou dobu. Už od 18. století lidé používají různé komunikační prostředky, nejen jako prostředek jednoduché konverzace. Stačí přečíst jedno z nejslavnějších děl Pierra Choderlose de Laclose, který nese název „Dangerous Liaisons“, aby bylo zajištěno, že tato zajímavá praxe bude uplatňována po dlouhou dobu.

A s příchodem internetu se začal rozvíjet virtuální sex. Proč si ho lidé vybírají? Tento typ intimity je nejpohodlnějším typem sexu na dlouhé vzdálenosti. Aby to bylo možné, partneři nemusí být spolu ve stejné posteli. Můžete dokonce udělat Wirth s cizincem. Stačí mít přístup k internetu a touhu. Pokud to finanční prostředky dovolí, můžete získat brýle VR a speciální hmatové rukavice. Druhy virtuálního sexu – intimita prostřednictvím soukromých zpráv. V tomto případě dochází k vzájemnému vzrušení prostřednictvím výměny textových zpráv v osobní zprávě na fórech, chatovacích místnostech nebo sociálních sítích. – Sex po telefonu.

Výměna upřímných myšlenek a fantazií probíhá prostřednictvím telefonního rozhovoru. – Sex před webovou kamerou. Lidé volají na různých platformách, například Skype, a komunikují v reálném čase. Videa a fotografie již nejsou zapotřebí. Mimochodem, můžete použít sexuální hračky. 2. Tantrický sex Tantrický sex je považován za starodávnou východní duchovní praxi. Jeho cílem je osvícení a filozofie přesahuje všechny aspekty života. Mužská (Shiva) a ženská energie (Shakti) se musí spojit. Co musíme udělat? Hlavní věc je zde proces, ne výsledek.

Takže zapomeňte na orgasmus a zkuste propojit své energie. Sexuální odborníci doporučují používat meditaci a různé dýchací praktiky. Snažte se nezaměřovat na erotogenní zóny. Pamatujte, že není důležitý orgasmus, ale vzájemná saturace. Ashley Thirlby říká, že tento typ sexu pomůže vzbudit emocionální,

3. Kunyaza Toto je sexuální praktika, během níž muž hladí stydké pysky a stydké pysky partnerky. To pokračuje, dokud žena nezmokne. Cílem je usnadnit vzrušení a orgasmus ženy. Důraz je kladen na výsledek. Tento typ sexu je tradičně rozdělen do dvou fází. Během prvního hladí muž klitoris vztyčeným penisem. Pohyby se provádějí konstantní rychlostí nahoru a dolů, klikatě, v kruhu, ze strany na stranu. Poté musíte přejít do druhé fáze, během níž muž zavede penis o několik centimetrů, a poté se znovu vrátí k opakování první fáze. Tento typ sexu lze praktikovat v různých pozicích.

5. Masturbace s výměnou intimních fotografií Výměna nahých fotografií je často doprovázena sextingem – intimními zprávami prostřednictvím elektronických zařízení. Odborníci doporučují párům praktikovat tento typ sexu, aby si udržely sexuální energii a touhu. Sexting lze samozřejmě unést, aniž byste byli ve vztahu, což je také užitečné. Přinejmenším pomáhá uvolňovat sexuální energii pro lidi, kteří zatím nechtějí vstupovat do intimních vztahů mimo síť. Mimochodem, buďte opatrní, protože v některých zemích je nezákonné odesílat a ukládat nahé fotografie. Snažili jsme se vytvořit náš seznam, i když ne početný, ale rozmanitý. Bude se vám líbit alespoň jeden z těchto postupů, podle toho, zda máte rádi tělesnou stimulaci. ať už milujete svýma očima nebo svou hlavní erotogenní zónou, je vaší vlastní fantazií. Buďte kreativní, vyzkoušejte nové věci a doplňujte techniky, jak uznáte za vhodné. Pamatujte, že abyste dosáhli orgasmu, musíte znát ten svůj

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti9 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti14 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti14 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy15 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní15 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti15 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti16 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti1 dnem před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní1 dnem před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti1 dnem před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené