Zajímavosti

10 neuvěřitelných tradic při pohlavním styku ve středověku po celém světě. Proč to dělali neuhádne nikdo!Pro moderního člověka je sex intimní a vysoce osobní záležitost. Ne všechny regiony však měly stejný nápad. V každé kultuře byl tento proces řešen úplně jiným způsobem.

Některé kmeny nebo dokonce celé národy dokázaly přijít s nepředstavitelnými rituály a tak dlouho ctily své sexuální tradice.

Představíme vám nejneobvyklejší, ne-li šokující sexuální obřady.

Trobrianské ostrovy

Kmen, který žije na Trobriandských ostrovech, má zvláštní představu o sexuálních pohlazeních. Za jeden z nejzajímavějších okamžiků se považuje kousání partnerových řas.

Mikronésie

Zástupci kmene Ponape, kteří žijí v Mikronésii, stimulují svého partnera kousáním mravenců.

Indonésie

Muži z kmene Baťa na ostrově Sumatra házeli pod předkožku malé oblázky a mušle, aby co nejlépe uspokojili svou přítelkyni.

Brazílie

Indiáni z Topinamburu šli před pohlavním stykem do lesa, aby svou důstojností dráždili jeden z hadích druhů. Po kousnutí genitálie nabobtnaly a nechaly svého partnera potěšit několik hodin.

Bolívie

Kmen Sironio ve východní Bolívii má od nepaměti tradici očistit se navzájem od klíšťat a vší a jíst hmyz chycený partnerem před pohlavním stykem. Jak se ukázalo, vši jsou v těle opravdu silné afrodiziakum.

Namibie

Jihoafričtí hottoti mají podivnou tradici amputace jednoho ze svých varlat. To má zachránit rodinu před narozením dvojčat, jejichž vzhled je považován za kletbu pro celý kmen.

Kongo

V afrických kmenech v Kongu musel před nadvládou převzít nadvládu pouze vůdce kmene. Navíc, pokud nemohl tuto povinnost zvládnout, byl svržen a byl zvolen nový vůdce.

Korea

V Koreji se praktikuje neobvyklá stimulace partnerů. K dosažení lepší erekce vložily ženy své muže na stejné místo speciální jehlou.

Austrálie

Domorodci z australského kmene Arunta mu několik dní nabízeli svého manžela s ohledem na blízkého přítele. Jeho odmítnutí bylo navíc vnímáno jako hrozná urážka!

1. Ve starověké havajské kultuře bylo zvykem pojmenovat vaše genitálie. Členové královské rodiny, a dokonce i obyčejní občané, měli speciální genitální písně, ve kterých zpívali své genitálie. Tímto zvláštním způsobem si uctili nadcházející generace svých potomků.

2. V kmeni Sambia na Nové Guineji neměli mladí muži po stanovenou dobu rande s dívkami. Během zahajovacího ceremoniálu museli nejmocnější válečníci kmene kouřit a spolknout sperma.

3. V kmeni Trobrians na Papui-Nové Guineji začnou děti sexovat ve věku od 6 do 12 let. Ženy i muži mají mnoho sexuálních partnerů. Toto chování není v kmeni odsouzeno.

4. Ve starověkém Egyptě byl příliv a odliv Nilu považován za ejakulaci boha původního stvoření, Atum. Kvůli této víře egyptští faraoni masturovali v řece během jednoho z rituálů.

5. Homosexualita ve starověkém Řecku byla považována za společensky významný fenomén. A nejběžnějším typem vztahu osob stejného pohlaví byl „pederasty“ – sexuální vztah mezi zralým mužem a dospívajícím chlapcem. Vztahy mezi muži stejného věku a sociální třídou byly považovány za ostudu.

6. Obyvatelé Guajiry (Kolumbie) mají také své vlastní sexuální nálady: pokud dívka během rituálního tance narazí na mladého muže, bude se s ním muset milovat.

7. Egypťané ze Siwy také podporovali homosexualitu a manželství osob stejného pohlaví. Pokud muž nebyl gay, byl považován za vyvržence.

8. Na malém ostrově Inis Big u irského pobřeží existuje komunita, kde je sex všude obscénní a potlačovaný. Například partneři si během pohlavního styku nesundávají spodní prádlo. Lidé v komunitě považují tuto „zábavu“ za nezdravou. Jakýkoli zájem o sex je trestný.

9. Na ostrově Magaya, který se nachází v Tichém oceánu, se sexuální výchova praktikuje dříve. Ve věku 13 let mají chlapci sex s dospělými ženami, které je učí veškeré moudrosti postele.

10. Ve vesnici Mahinacu (Brazílie) pořádají muži soutěže o právo přenocovat u žen a přinést vybrané rybářské dárky.

11. V kmeni Kreung v Kambodži otcové staví chatrče „lásky“ pro své mladší dcery, ve kterých si adoptují chlapce, dokud si nevyberou svého jediného stálého partnera. Kmenový rozvod je nezákonný.

12. Církev ve středověku vnímala misijní pozici jako nejvhodnější způsob milování. Zadní poloha byla považována za hanebnou.

13. V Shocklengově jazyce v Brazílii slova „jídlo“ a „sex“ zní stejně a obě znamenají něco, co lze „vzít do těla“.

14. Některé kmeny v Himalájích praktikují polyandry (nebo polyandry), tj. Bratři sdílejí své manželky. Je tomu tak proto, aby rodina neměla více dětí, než je půda patřící klanu schopna se sama uživit.

15. V Markýzu bylo považováno za normu, aby děti sledovaly kontakt svých rodičů.

Na závěr bych chtěl zopakovat hacknutou frázi: „co je přirozené, to není ošklivé“, ale sexuální tradice některých národů vás nutí přemýšlet a mlčet.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené