Zajímavosti

10 neuvěřitelných tradic při pohlavním styku ve středověku po celém světě. Proč to dělali neuhádne nikdo!Pro moderního člověka je sex intimní a vysoce osobní záležitost. Ne všechny regiony však měly stejný nápad. V každé kultuře byl tento proces řešen úplně jiným způsobem.

Některé kmeny nebo dokonce celé národy dokázaly přijít s nepředstavitelnými rituály a tak dlouho ctily své sexuální tradice.

Představíme vám nejneobvyklejší, ne-li šokující sexuální obřady.

Trobrianské ostrovy

Kmen, který žije na Trobriandských ostrovech, má zvláštní představu o sexuálních pohlazeních. Za jeden z nejzajímavějších okamžiků se považuje kousání partnerových řas.

Mikronésie

Zástupci kmene Ponape, kteří žijí v Mikronésii, stimulují svého partnera kousáním mravenců.

Indonésie

Muži z kmene Baťa na ostrově Sumatra házeli pod předkožku malé oblázky a mušle, aby co nejlépe uspokojili svou přítelkyni.

Brazílie

Indiáni z Topinamburu šli před pohlavním stykem do lesa, aby svou důstojností dráždili jeden z hadích druhů. Po kousnutí genitálie nabobtnaly a nechaly svého partnera potěšit několik hodin.

Bolívie

Kmen Sironio ve východní Bolívii má od nepaměti tradici očistit se navzájem od klíšťat a vší a jíst hmyz chycený partnerem před pohlavním stykem. Jak se ukázalo, vši jsou v těle opravdu silné afrodiziakum.

Namibie

Jihoafričtí hottoti mají podivnou tradici amputace jednoho ze svých varlat. To má zachránit rodinu před narozením dvojčat, jejichž vzhled je považován za kletbu pro celý kmen.

Kongo

V afrických kmenech v Kongu musel před nadvládou převzít nadvládu pouze vůdce kmene. Navíc, pokud nemohl tuto povinnost zvládnout, byl svržen a byl zvolen nový vůdce.

Korea

V Koreji se praktikuje neobvyklá stimulace partnerů. K dosažení lepší erekce vložily ženy své muže na stejné místo speciální jehlou.

Austrálie

Domorodci z australského kmene Arunta mu několik dní nabízeli svého manžela s ohledem na blízkého přítele. Jeho odmítnutí bylo navíc vnímáno jako hrozná urážka!

1. Ve starověké havajské kultuře bylo zvykem pojmenovat vaše genitálie. Členové královské rodiny, a dokonce i obyčejní občané, měli speciální genitální písně, ve kterých zpívali své genitálie. Tímto zvláštním způsobem si uctili nadcházející generace svých potomků.

2. V kmeni Sambia na Nové Guineji neměli mladí muži po stanovenou dobu rande s dívkami. Během zahajovacího ceremoniálu museli nejmocnější válečníci kmene kouřit a spolknout sperma.

3. V kmeni Trobrians na Papui-Nové Guineji začnou děti sexovat ve věku od 6 do 12 let. Ženy i muži mají mnoho sexuálních partnerů. Toto chování není v kmeni odsouzeno.

4. Ve starověkém Egyptě byl příliv a odliv Nilu považován za ejakulaci boha původního stvoření, Atum. Kvůli této víře egyptští faraoni masturovali v řece během jednoho z rituálů.

5. Homosexualita ve starověkém Řecku byla považována za společensky významný fenomén. A nejběžnějším typem vztahu osob stejného pohlaví byl „pederasty“ – sexuální vztah mezi zralým mužem a dospívajícím chlapcem. Vztahy mezi muži stejného věku a sociální třídou byly považovány za ostudu.

6. Obyvatelé Guajiry (Kolumbie) mají také své vlastní sexuální nálady: pokud dívka během rituálního tance narazí na mladého muže, bude se s ním muset milovat.

7. Egypťané ze Siwy také podporovali homosexualitu a manželství osob stejného pohlaví. Pokud muž nebyl gay, byl považován za vyvržence.

8. Na malém ostrově Inis Big u irského pobřeží existuje komunita, kde je sex všude obscénní a potlačovaný. Například partneři si během pohlavního styku nesundávají spodní prádlo. Lidé v komunitě považují tuto „zábavu“ za nezdravou. Jakýkoli zájem o sex je trestný.

9. Na ostrově Magaya, který se nachází v Tichém oceánu, se sexuální výchova praktikuje dříve. Ve věku 13 let mají chlapci sex s dospělými ženami, které je učí veškeré moudrosti postele.

10. Ve vesnici Mahinacu (Brazílie) pořádají muži soutěže o právo přenocovat u žen a přinést vybrané rybářské dárky.

11. V kmeni Kreung v Kambodži otcové staví chatrče „lásky“ pro své mladší dcery, ve kterých si adoptují chlapce, dokud si nevyberou svého jediného stálého partnera. Kmenový rozvod je nezákonný.

12. Církev ve středověku vnímala misijní pozici jako nejvhodnější způsob milování. Zadní poloha byla považována za hanebnou.

13. V Shocklengově jazyce v Brazílii slova „jídlo“ a „sex“ zní stejně a obě znamenají něco, co lze „vzít do těla“.

14. Některé kmeny v Himalájích praktikují polyandry (nebo polyandry), tj. Bratři sdílejí své manželky. Je tomu tak proto, aby rodina neměla více dětí, než je půda patřící klanu schopna se sama uživit.

15. V Markýzu bylo považováno za normu, aby děti sledovaly kontakt svých rodičů.

Na závěr bych chtěl zopakovat hacknutou frázi: „co je přirozené, to není ošklivé“, ale sexuální tradice některých národů vás nutí přemýšlet a mlčet.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zajímavosti

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální výzvě. Podle toho, co se stane za pár dní.

Tentokrát dospělí lépe poslouchali slova čtrnáctiletého teenagera.

Zpočátku jen málo lidí věnovalo pozornost jeho první prognóze. Navíc chlapec zveřejněný na YouTube nedostal jméno infekce koronaviry. Koncem roku 2019 – začátkem roku 2020 však předpověděl vážnou zkoušku síly celé světové komunity. Mladý muž zároveň hovořil o vzdálenosti mezi lidmi a změně hrozby v květnu, kdy ji lidé dostanou pod kontrolu. Rovněž se uvádí, že Čína bude tvrdě zasažena a že utrpí ekonomiky nejbohatších zemí.

Nyní, téměř o rok později, po srovnání predikce a reality se diváci hostující videa dívali na mladého astrologa odlišně. Video se stalo virálním a získalo již přibližně 8 milionů zhlédnutí. Nové video zveřejněné indickým teenagerem na začátku dubna 2020 říká, že svět čelí další katastrofě. Stane se vážnějším než epidemie koronavirů. Co přesně to bude, chlapec nepojmenuje. Naznačuje však načasování: událost se uskuteční před 20. prosincem a bude mít dopad na svět do března 2021.

Anandova druhá předpověď však byla z jeho kanálu odstraněna krátce poté, co se objevila. Ostatní uživatelé si jej však mohli stáhnout a nahrát.

Doma je mladý muž docela slavný, protože často předpovídá hodnotu zlata nebo stříbra. Skeptici si však jsou jisti, že je to jen dětská hra a že se první předpověď splnila, považuje to za běžnou náhodu.

NEWS.ru již dříve napsal, že více než 100 světových vůdců, včetně 18 nositelů Nobelovy ceny za mír, podepsalo dopis požadující uznání vakcín proti koronaviru ve veřejné doméně. Navrhli, aby se tyto léky staly bezplatnými a přístupnými všem na světě.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená a ženská. Ale je to opravdu tak? My v Zajímavé vědět jsme našli 6 divných a zábavných návyků, které mají všechny ženy. A to vše proto, že ženy mohou být také slabé a někdy trochu divné.

1. Přečtou si složení na čističi toalet, když si zapomenou vzít telefon s sebou

2. Dívají se přes zvětšovací sklo a jsou zděšeni, jaké obrovské póry a husté obočí mají

3. Berou všechny pózy kamasutry a neohýbají se o nic horší než profesionální gymnastky, aby si normálně oholily nohy

4. Ano, a to také …

5. Mysli na to, že zemřou na bolest, když se jim šampon dostane do očí

6. Během sprchování „potřete“ vlasy na dlaždicích

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní možnosti intimity na dálku v digitálním věku, tak starodávné sexuální praktiky, které existují již více než tisíciletí.

Mnoho sexuologů tvrdí, že zdrojem vytvoření orgasmu není samotné tělo, ale náš mozek. Fanoušci sexuálních experimentů by tedy měli hledat postupy a typy sexu, které nejen stimulují bezprostřední erotogenní zóny, ale také rozvíjejí představivost. 1. Virtuální sex Tento typ sexuálního uspokojení praktikuje mnoho lidí po dlouhou dobu. Už od 18. století lidé používají různé komunikační prostředky, nejen jako prostředek jednoduché konverzace. Stačí přečíst jedno z nejslavnějších děl Pierra Choderlose de Laclose, který nese název „Dangerous Liaisons“, aby bylo zajištěno, že tato zajímavá praxe bude uplatňována po dlouhou dobu.

A s příchodem internetu se začal rozvíjet virtuální sex. Proč si ho lidé vybírají? Tento typ intimity je nejpohodlnějším typem sexu na dlouhé vzdálenosti. Aby to bylo možné, partneři nemusí být spolu ve stejné posteli. Můžete dokonce udělat Wirth s cizincem. Stačí mít přístup k internetu a touhu. Pokud to finanční prostředky dovolí, můžete získat brýle VR a speciální hmatové rukavice. Druhy virtuálního sexu – intimita prostřednictvím soukromých zpráv. V tomto případě dochází k vzájemnému vzrušení prostřednictvím výměny textových zpráv v osobní zprávě na fórech, chatovacích místnostech nebo sociálních sítích. – Sex po telefonu.

Výměna upřímných myšlenek a fantazií probíhá prostřednictvím telefonního rozhovoru. – Sex před webovou kamerou. Lidé volají na různých platformách, například Skype, a komunikují v reálném čase. Videa a fotografie již nejsou zapotřebí. Mimochodem, můžete použít sexuální hračky. 2. Tantrický sex Tantrický sex je považován za starodávnou východní duchovní praxi. Jeho cílem je osvícení a filozofie přesahuje všechny aspekty života. Mužská (Shiva) a ženská energie (Shakti) se musí spojit. Co musíme udělat? Hlavní věc je zde proces, ne výsledek.

Takže zapomeňte na orgasmus a zkuste propojit své energie. Sexuální odborníci doporučují používat meditaci a různé dýchací praktiky. Snažte se nezaměřovat na erotogenní zóny. Pamatujte, že není důležitý orgasmus, ale vzájemná saturace. Ashley Thirlby říká, že tento typ sexu pomůže vzbudit emocionální,

3. Kunyaza Toto je sexuální praktika, během níž muž hladí stydké pysky a stydké pysky partnerky. To pokračuje, dokud žena nezmokne. Cílem je usnadnit vzrušení a orgasmus ženy. Důraz je kladen na výsledek. Tento typ sexu je tradičně rozdělen do dvou fází. Během prvního hladí muž klitoris vztyčeným penisem. Pohyby se provádějí konstantní rychlostí nahoru a dolů, klikatě, v kruhu, ze strany na stranu. Poté musíte přejít do druhé fáze, během níž muž zavede penis o několik centimetrů, a poté se znovu vrátí k opakování první fáze. Tento typ sexu lze praktikovat v různých pozicích.

5. Masturbace s výměnou intimních fotografií Výměna nahých fotografií je často doprovázena sextingem – intimními zprávami prostřednictvím elektronických zařízení. Odborníci doporučují párům praktikovat tento typ sexu, aby si udržely sexuální energii a touhu. Sexting lze samozřejmě unést, aniž byste byli ve vztahu, což je také užitečné. Přinejmenším pomáhá uvolňovat sexuální energii pro lidi, kteří zatím nechtějí vstupovat do intimních vztahů mimo síť. Mimochodem, buďte opatrní, protože v některých zemích je nezákonné odesílat a ukládat nahé fotografie. Snažili jsme se vytvořit náš seznam, i když ne početný, ale rozmanitý. Bude se vám líbit alespoň jeden z těchto postupů, podle toho, zda máte rádi tělesnou stimulaci. ať už milujete svýma očima nebo svou hlavní erotogenní zónou, je vaší vlastní fantazií. Buďte kreativní, vyzkoušejte nové věci a doplňujte techniky, jak uznáte za vhodné. Pamatujte, že abyste dosáhli orgasmu, musíte znát ten svůj

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Zajímavosti9 hodinami před

chlapec, který předpověděl koronavirovou katastrofu, předpověděl novou hrozbu, která se řítí na nás!

Abigya Anand, mladá astroložgka z Indie, která předpověděla pandemii koronavirů pro svět v létě roku 2019, hovořila o nové globální...

Zajímavosti14 hodinami před

6 divných věcí, které ženy dělají v koupelně, ale nikdy si to nikomu nepřiznají

Obecně se uznává, že pouze muži se v tomto duchu vyznačují nepořádkem atd., Ale žena by měla být vždy upravená...

Zajímavosti14 hodinami před

5 typů neobvyklého pohlavního styku, který vašemu protějšku zajistí 100% orgasmus!

Studovali jsme různé typy sexu, které mohou poskytnout živé emoce a vzrušující intimní zážitek. V našem výběru najdete jak moderní...

Horoskopy14 hodinami před

3 znamení zvěrokruhu, které byste neměli nikdy pustit do svého života

Proč někteří lidé spěchají, aby vám pomohli, když je to potřeba, zatímco jiní se vždy sladce usmívají, ale když jsou...

Bizardní15 hodinami před

ZEMĚDĚLEC nečekaně zemřel na kousnutí klíšťatem, ale to, co lékaři našli, je pak vyděsilo

Všechny druhy parazitů jsou nechutné, ale roztoči jsou z nich nejstrašnější. Neobcházejí ani lidi. Tito paraziti sající krev přenášejí nebezpečná...

Zajímavosti15 hodinami před

Zjistěte svůj osud podle roku narození. Tabulka je na 110% přesná!

Buddhisté věří, že duše se může narodit 9krát. To znamená, že tolikrát se na Zemi objevuje v lidské podobě. Charakteristikou...

Zajímavosti16 hodinami před

Lékař, který provedl přes 1200 potratů a teď celému světu ukazuje, jak k tomu dochází zevnitř.

Dr. Levantino ve svém životě provedl více než 1200 potratů. Ve spolupráci s novinářkou Leelou Rose vytvořil speciální web, kde...

Zajímavosti1 dnem před

38 let, měli ženy schovanou tuto fotografii jako poklad. Důvod proč to udělali je děsivý!

Amanda Scarpinati je krásná mladá žena z New Yorku, která miluje život a své nespočetné přátele. Ale díky plastické chirurgii...

Bizardní1 dnem před

Muž nosil na zádech přes 10 let tento pupínek. Když si ho nechal skalpelem proříznout, bude vám do breku..

Muž měl přes 10 let na zádech obrovský pupen, který se rozhodl odstranit. Ale když mu doktor začal rozřezávat pupen...

Zajímavosti1 dnem před

Toto miminko po 20 měsících nepoznáte. To je opravdový zázrak!

Úzkostlivé očekávání je pocit, který tvrdohlavo doprovází těhotenství. Tolik problémů, testů a po 40 týdnech – vzrušující setkání s dítětem....

Oblíbené