Zajímavosti

10 návyků při pohlavním styku, které vám brání dosáhnout orgasmu: nedělejte to!Sex je potěšením dvou zamilovaných lidí. Ale mnoho dívek zapomíná na své vlastní potěšení a úplně se ponoří do světa muže. Vybrali jsme 10 nejhloupějších návyků žen v sexuálním životě, které nám brání v orgasmu.

Upřednostňuje jeho sexuální touhy před těmi vašimi

Chce, abyste vždy byli nahoře, ale nikdy vám to neoplatí? Nebo je vždy připraven poskytnout vám svůj penis pro orální sex, ale ukázat svou milovanou přítelkyni je „líné“, „unavené“ nebo, ještě hůře, „mužné“. Nemůžeš, nemůžeš! Sex je potěšením pro dva, nejen uspokojením jeho tužeb. Nech to zkusit taky!

Vždy řekněte muži, že jste měli orgasmus, když se ve skutečnosti nic nestalo
Chlapi velmi často nevědí, jak dobře dělat své milované, protože ženy neustále mlčí, usmívají se a předstírají, že by to tak mělo být. Možná byste měli vzít všechno do svých rukou a nasměrovat jeho energii správným směrem?

Nechat muže plnit sexuální touhy, které se vám nelíbí

Dlouho snil o análním sexu a vy jste to dovolili bez touhy? Pak vás nepřekvapí, že se vám to nelíbilo. Je lepší vyjednávat jakékoli sexuální experimenty „na břehu“, abyste se uchránili před nepříjemnými překvapeními.

Mějte sex s novým mužem, o kterém nic nevíte

Může se zdát sladký a starostlivý, ale problém není ani v tom, že po chvíli ukáže svou pravou tvář. Nikdo z toho není imunní. Nejdůležitější je mít na paměti své vlastní zdraví. Stává se, že žena spí s mužem a pak se modlí ke všem bohům, aby neměl žádné nemoci. To by mělo být postaráno předem, aniž by byly zanedbány ochranné prostředky a včasné provedení testů.

Mlčet během sexu, pokud se něco pokazí

Pokud vám pohyby, rytmus nebo výprask způsobují nepříjemné pocity nebo dokonce bolest, v žádném případě nemlčte! Je lepší ho jemně požádat, aby změnil polohu, než trvale ztrácet touhu mít sex s konkrétním mužem.

“Ucpaný nos” před sexem

Není nic horšího, když jeden z partnerů přeruší intimní náladu a jde si vyčistit zuby, koupat se nebo si obléknout sexy prádlo. Jaký je rozdíl, když už jsou dva lidé na cestě k potěšení? Koho to vůbec zajímá? Neposíláš ho oholit se před líbáním. Nechte všechna zkrášlovací ošetření na později a teď mu jen řekněte: „Ano!“

Pokud nemáte čas na holení, odmítněte sex

Samozřejmě, pokud nemluvíme o šesti měsících keřů nebo o prvním sexu, pak můžete na některé věci zapomenout. Velmi pochybujeme, že na této planetě existuje alespoň jeden muž, který s vámi odmítne sex jen proto, že jste neměli čas uvést se do stavu dokonalé hladkosti. Zahoďte všechny pochybnosti, užívejte si života. Jsi úžasný!

Chcete-li se stydět říct mu, že máte menstruaci

Každý ví, že se to děvčatům stává pravidelně. Proto až příště odmítnete sex na celý týden pod záminkou nevolnosti, raději zavolá svého lékaře a přinese vám horkou polévku, než jen ukázat péči a pozornost, které v tomto období tolik potřebujeme.

A také o jejich nemocech mlč

Bohužel většina dívek žije s nemocemi v intimní sféře, ale ani o tom nevědí! Mnoho infekcí „spí“ v těle, aniž by vykazovalo znatelné příznaky: zápach, výtok, nepohodlí. Pokud ano, pak i ty nejjemnější infekce brání dívce v sexu. Neodkládejte proto návštěvu gynekologa!

Dělejte si starosti s tím, jak vypadáte během sexu

“Ne příliš tučné nohy?” A odkud pochází tento záhyb? “ Odpočinout si. S největší pravděpodobností váš přítel během sexu ani nepřemýšlí o tom, proč jsou vaše vlasy rozcuchané, kolik kousků dortu jste snědli a proč vypadáte na 60, a ne 50 kilo deklarovaných na prvním rande. Jen tě má rád a má s tebou rád sex.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Video

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota domnívala, že je další ženou, která touží po kariéře, ale neumí zpívat. Netušili, jak moc se mýlili!

Julia Chupira zpívala slavnou píseň Whitney Houstonové I Will Always Love You. Její hlas nejprve překvapil a pak všechny nadchl! Něco nám říká, že si Julie všimli lidé v hudebním průmyslu a dělá z ní hvězdu. Má neuvěřitelný talent!

Líbí se vám její hlas? Sdílejte!

Pokračovat ve čtení

Video

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost – byly zničené, bez života a barva už nezakrývala šedou barvu jako předtím. O několik let později se rozhodla vyhledat pomoc odborníka Christophera Hawkinse. Změnil ji k nepoznání!

Kerry chtěla podstoupit radikální změnu …

Všechno bylo okamžitě jasné kadeřníkovi! Nejen, že si podstatně ostříhal vlasy, ale také odhalil něco, co se Kerry celé ty roky snažil skrýt …

Šedým vlasům se už nedalo vyhnout. Velmi se jí to hodí! Podívejte se na celou transformaci:

Sníte někdo z vašich přátel o radikální změně účesu? Sdílet tento článek!

Pokračovat ve čtení

Humor

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl přesvědčit svého pána, aby usnul.

Při pohledu na reakci psa, který chce bojovat alespoň hodinu spánku, nebudete schopni zadržet smích!

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Video12 měsíci před

Porota se jí smála, protože si vybrala písničku, kterou je ” nemožné zazpívat”. Sledujte jejich reakci, když začne zpívat!

V ukrajinské verzi Xfactoru se objevila 27letá žena, od níž nikdo neočekával nic velkého. Při pohledu na ni se porota...

Děti12 měsíci před

Matka natočila, jak si její dcera povídá s kočkou. To co se stalo v 10. vteřině? K nezaplacení!

Toto dítě má zajímavé rozhovory se svou kočkou každý den. Matka proto neváhala a rozhodla se je sdílet s celým...

Video12 měsíci před

Už jí nebavilo si barvit své šedé vlasy pořád dokola. Kadeřník dostal bláznivý nápad!

Kerry Grundhoefer má 41 let a barvila si vlasy již více než 10 let. Ale už toho měla dost –...

Děti12 měsíci před

Když rodina adoptovala z útulku týraného psa, nečekali ani v nejmenším, jak to skončí!

Elizabeth Spence a její manžel vždy chtěli velkou rodinu. Mají tři děti a … adoptovali 6 zvířat z útulku. Psi...

Humor12 měsíci před

Muž prosí svého psa, aby vstal konečně z postele. Když uslyšel co mu na to řekl jeho mazlíček, nemohl se přestat smát!

Thorovo štěně nesnáší vstávání. Jeho majitel vlastní pekárnu, takže musí být na nohou v 3:30 ráno. Tentokrát se Thor rozhodl...

Video12 měsíci před

Celý svět na chvilku ztratil řeč, když uviděli tohle nádherné vystoupení. Podívejte se proč

Labutí jezero Čajkovskij je klasikou baletu. Ale když uvidíte podívanou provedenou Velkým čínským státním cirkusem, vyrazí vám to dech. Jejich...

Děti12 měsíci před

4 letý chlapec zemřel kvůli koření, které máme každý z nás doma volně dostupné. Teď jeho máma varuje všechny rodiče

Každý rodič ví, že i když dítě hlídá 24 hodin, dostane skvělý nápad, který i tak zrealizuje. Tyto myšlenky často...

Video12 měsíci před

Když vešel na scénu slepý a autistický chlapec, nikdo nechápal co předvedl. Diváci si mysleli, že se stal zázrak!

Christopher Duffley z Manchesteru je perfektní, laskavé a šťastné dítě, i když to v životě není tak snadné jako jeho...

Děti12 měsíci před

Žena si adoptovala dítě, které nikdo nechtěl. Teprve po 28 letech zjistila co před ní tajil.

Ingeborg Mclntosh je profesionální matkou. V jejím domě se přes léto vystřídalo více než 125 dětí. Žádné z nich si...

Vztahy12 měsíci před

Sen každého muže! Největší dračice v posteli jsou tyto dva typy žen: Patříte mezi ně?

Zajímavé objevy o ženském sebevědomí při sexu publikovali vědci z Belgie. Zjistili, že na sebevědomí ženy v posteli nemá vliv...

Oblíbené