Zajímavosti

10 návyků při pohlavním styku, které vám brání dosáhnout orgasmu: nedělejte to!Sex je potěšením dvou zamilovaných lidí. Ale mnoho dívek zapomíná na své vlastní potěšení a úplně se ponoří do světa muže. Vybrali jsme 10 nejhloupějších návyků žen v sexuálním životě, které nám brání v orgasmu.

Upřednostňuje jeho sexuální touhy před těmi vašimi

Chce, abyste vždy byli nahoře, ale nikdy vám to neoplatí? Nebo je vždy připraven poskytnout vám svůj penis pro orální sex, ale ukázat svou milovanou přítelkyni je „líné“, „unavené“ nebo, ještě hůře, „mužné“. Nemůžeš, nemůžeš! Sex je potěšením pro dva, nejen uspokojením jeho tužeb. Nech to zkusit taky!

Vždy řekněte muži, že jste měli orgasmus, když se ve skutečnosti nic nestalo
Chlapi velmi často nevědí, jak dobře dělat své milované, protože ženy neustále mlčí, usmívají se a předstírají, že by to tak mělo být. Možná byste měli vzít všechno do svých rukou a nasměrovat jeho energii správným směrem?

Nechat muže plnit sexuální touhy, které se vám nelíbí

Dlouho snil o análním sexu a vy jste to dovolili bez touhy? Pak vás nepřekvapí, že se vám to nelíbilo. Je lepší vyjednávat jakékoli sexuální experimenty „na břehu“, abyste se uchránili před nepříjemnými překvapeními.

Mějte sex s novým mužem, o kterém nic nevíte

Může se zdát sladký a starostlivý, ale problém není ani v tom, že po chvíli ukáže svou pravou tvář. Nikdo z toho není imunní. Nejdůležitější je mít na paměti své vlastní zdraví. Stává se, že žena spí s mužem a pak se modlí ke všem bohům, aby neměl žádné nemoci. To by mělo být postaráno předem, aniž by byly zanedbány ochranné prostředky a včasné provedení testů.

Mlčet během sexu, pokud se něco pokazí

Pokud vám pohyby, rytmus nebo výprask způsobují nepříjemné pocity nebo dokonce bolest, v žádném případě nemlčte! Je lepší ho jemně požádat, aby změnil polohu, než trvale ztrácet touhu mít sex s konkrétním mužem.

“Ucpaný nos” před sexem

Není nic horšího, když jeden z partnerů přeruší intimní náladu a jde si vyčistit zuby, koupat se nebo si obléknout sexy prádlo. Jaký je rozdíl, když už jsou dva lidé na cestě k potěšení? Koho to vůbec zajímá? Neposíláš ho oholit se před líbáním. Nechte všechna zkrášlovací ošetření na později a teď mu jen řekněte: „Ano!“

Pokud nemáte čas na holení, odmítněte sex

Samozřejmě, pokud nemluvíme o šesti měsících keřů nebo o prvním sexu, pak můžete na některé věci zapomenout. Velmi pochybujeme, že na této planetě existuje alespoň jeden muž, který s vámi odmítne sex jen proto, že jste neměli čas uvést se do stavu dokonalé hladkosti. Zahoďte všechny pochybnosti, užívejte si života. Jsi úžasný!

Chcete-li se stydět říct mu, že máte menstruaci

Každý ví, že se to děvčatům stává pravidelně. Proto až příště odmítnete sex na celý týden pod záminkou nevolnosti, raději zavolá svého lékaře a přinese vám horkou polévku, než jen ukázat péči a pozornost, které v tomto období tolik potřebujeme.

A také o jejich nemocech mlč

Bohužel většina dívek žije s nemocemi v intimní sféře, ale ani o tom nevědí! Mnoho infekcí „spí“ v těle, aniž by vykazovalo znatelné příznaky: zápach, výtok, nepohodlí. Pokud ano, pak i ty nejjemnější infekce brání dívce v sexu. Neodkládejte proto návštěvu gynekologa!

Dělejte si starosti s tím, jak vypadáte během sexu

“Ne příliš tučné nohy?” A odkud pochází tento záhyb? “ Odpočinout si. S největší pravděpodobností váš přítel během sexu ani nepřemýšlí o tom, proč jsou vaše vlasy rozcuchané, kolik kousků dortu jste snědli a proč vypadáte na 60, a ne 50 kilo deklarovaných na prvním rande. Jen tě má rád a má s tebou rád sex.Pokračovat ve čtení
Advertisement
KomentářeNapište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Příběhy

Věděli, že v jejich domě je ukrytý poklad. Nemysleli si však, že něco takového najdou.

Rodina z Massachusetts, USA, opakovaně kontrolovala jejich domov kvůli pokladu. Po celá desetiletí existovaly legendy, že někde v majetku bylo ukryto spousta peněz. Hledání však pokaždé skončilo neúspěchem.

Nakonec byl najat hledač pokladů, který zjistil, že pod podlahou bylo skutečně 46 000 lidí. dolarů. Velká část bankovek pochází z 30. let, takže není pochyb o tom, že jejich hodnota je mnohem vyšší. Rodina tomu nemohla uvěřit!

Když se zvěsti ukáží jako pravdivé

Keith Wille z Connecticutu je hledač pokladů. Používá detektor kovů a své objevy sdílí na YouTube. Tentokrát došlo k „nejvíce vzrušujícímu objevu“.

Žena z Massachusetts ho požádala, aby zkontroloval skrytý poklad v jejím domě. Říkalo se, že v domě je spousta peněz a že můj dědeček někde zahrabal truhlu s tisíci dolary.

Nikdo však zatím nic nenašel. Po nějaké době se rodina rozhodla, že dům prodá, ale než k tomu došlo, pokusí se poklad najít naposledy s pomocí odborníka.

Díky detektoru kovů bylo možné dohledat nález pod podlahou podkroví. Keith Wille se podíval pod prkna a našel 46 000. dolarů (asi 200 tis dolarů) v kazetě. Jedná se o bankovky z 30., 40. a 50. let, takže jejich hodnota je dnes mnohem vyšší. Hledač pokladů zaznamenal, že kupní síla 46 tisíc. dolarů v roce 1958 odpovídá 421,6 tisíc. dolarů (přibližně 1,6 milionu PLN) v roce 2021.

Jak se ukázalo, pověsti někdy nesou pravdu. Rodina nemohla uvěřit vlastním očím.

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Jen málo lidí ví o existenci tohoto tlačítka v troubě. Je to užitečnější, než si myslíte!

Není pochyb o tom, že některé z našich domácích prací nás mohou uvést z rovnováhy. Jedním z nich je čištění trouby. Tento úkol se vždy zdá být nekonečný. Existuje nějaký magický způsob, jak nám to usnadnit? Jak se ukázalo, ano! To stojí za to vědět.

Čištění trouby nemusí být noční můra! Jediné, co musíme udělat, je použít tento geniální trik.

O tomto tlačítku ví jen hrstka lidí

V zásadě bychom měli troubu po každém použití vyčistit. V praxi je známo, že to není vždy možné, a tato aktivita se někdy odkládá na několik týdnů. Pro většinu lidí je to skutečné utrpení. Jak si tento úkol ulehčit? Tlačítko vedle trouby přichází s nápovědou!

Nejproblematičtější je bezpochyby sklo trouby, které se odpařuje a je velmi netěsné. Věděli jste, že to lze … vyjmout? Stačí stisknout tlačítko!

Nedávno byla na TikToku zveřejněna nahrávka, za kterou tisíce lidí určitě děkují. Díky tomu se můžeme naučit, jak banánům vyjmout sklo z trouby a jak ho čistit, abychom se neunavili.

@alexxtcv

Daj znać czy wiedziałeś/łaś o tym 😁😄😁##dlaciebie ##dc ##lifehacks ##cleaning ##clean ##foryou ##cleantok ##trend ##рекомендации ##рек ##muzyczneprzyciąganie

♬ Astronaut In The Ocean – Masked Wolf

Jediné, co musíte udělat, je kliknout na dvě západky ve spodní části dveří a odstranit závěs nahoře. Díky tomu se budeme moci dostat k problémové části sklenice a klidně ji umýt.

Přesně – a zde vyvstává otázka: čím se umýt? Stojí za to použít … zubní pastu! Dokonale vyčistí indukční varnou desku. Musíme ji jen vytlačit uprostřed trouby a nechat ji několik minut. Poté namočíme a vydrhneme kartáčkem na zuby. To je vše! Je těžké tomu uvěřit, že?

Kromě toho může pomoci i hliníková fólie. Může být použit k výrobě čističe, který se ukáže jako nenahraditelný. Vytvořte kuličku z hliníkové fólie a zalijte ji čisticím mlékem nebo pastou ze sody a vody. Pečeme troubu a opláchneme vodou.

Záležitost je ještě jednodušší, když máme horký vzduch. Jediné, co musíte udělat, je nalít vodu s octem do tepelně odolné nádoby (do poloviny) a nastavit troubu na 180 stupňů. Pak tuk zjemne a my ho můžeme snadno nastrúhat.

Sdílejte tyto skvělé způsoby s ostatními!

ZDROJ: POLKI.PL

Pokračovat ve čtení

Zajímavosti

Lékař otevřel ústa dítěte a okamžitě zavolal policii. Nemůžu uvěřit tomu, co mu jeho rodiče udělali.

Rodiče přivedli kojence do nemocnice. Lékaři, když viděli, co se stalo, tomu nemohli uvěřit. Dítě bylo v tragickém stavu, na místo byla okamžitě přivolána policie, která ženu a muže zatkla. Tento šokující příběh se již rozšířil po celém světě.

Lékař, který chtěl dítě vyšetřit, otevřel ústa. To, co viděl, způsobilo, že se mu pod nohama spony. Dítě muselo prožít skutečné peklo.

Kojenecké peklo

Tehdy bylo hlasitě řečeno o tom, co 19letá Rachel Herronová a 21letá Billy Hawkins Jr ze Severní Karolíny ve Spojených státech udělaly svému 5měsíčnímu synovi. Stejně jako vlasy na hlavě.

Rodiče dítěte ho neodvedli do nemocnice, dokud nebyl v kritickém stavu. Podle rodičů explodovalo v ústech dítěte kousátko. Nebylo to však tak – jeho ústa byla dokonce masakrována hryzátkem a obě ruce byly zlomené. Byl zbit, měl oteklé oko, rány a modřiny.

Jak jsme se dočetli na portálu pamietnikmamy.pl, po prohlídce dítěte si lékaři byli téměř jisti, že rodiče po dlouhou dobu zneužívali dítě. Stačilo, aby policisté prohledali dům, aby odhalili děsivou pravdu.

Kousátko bylo nalezeno od krve v popelnici – hračka vůbec nevybuchla. Pravděpodobným scénářem je, že rodiče dítěte vtlačili do úst hryzátko ze všech sil.

O pětiměsíčního chlapce se postarala sociální pomoc a jeho rodiče byli zatčeni. Slyšeli obvinění z brutálního týrání dítěte.

Takové příběhy by se neměly stávat. Dítě se nedokáže bránit. Jen se zvrtne, že rodiče mohou tak ublížit svému vlastnímu dítěti.

ZDROJ: FAKT.PL

Pokračovat ve čtení

Přečtete si také

Příběhy12 hodinami před

Věděli, že v jejich domě je ukrytý poklad. Nemysleli si však, že něco takového najdou.

Rodina z Massachusetts, USA, opakovaně kontrolovala jejich domov kvůli pokladu. Po celá desetiletí existovaly legendy, že někde v majetku bylo...

Zajímavosti12 hodinami před

Jen málo lidí ví o existenci tohoto tlačítka v troubě. Je to užitečnější, než si myslíte!

Není pochyb o tom, že některé z našich domácích prací nás mohou uvést z rovnováhy. Jedním z nich je čištění...

Video12 hodinami před

Odzbrojit porotu jí trvalo jen 3 sekundy. Výkon této malé holčičky šokoval celý svět!

Není pochyb o tom, že skutečný talent se stane jednou z milionu! Po několika představeních je těžké se vzpamatovat, protože...

Děti13 hodinami před

Žena měla porodit sedm dětí. Doktor udělal chybu. Kolik měla dětí?

25letá Malijka, která otěhotněla s několika matkami, může mluvit o zázraku narození. Případ Halima Cisse fascinoval celé Mali a přitahoval...

Zdraví1 dnem před

Pozor! Ženská Intimní místa: 5 neuvěřitelných faktů o ochlupení

1. Ochlupení na ohanbí bylo sběratelské Mnohem dříve, než jste měli se svým mužem výběr sexy selfie, byli lidé nuceni...

Příběhy1 dnem před

Od dětství snila o tom, že se stane živou Barbie. Již ve 13 letech podstoupila první plastickou operaci.

Stephanie Mülik žijící ve Švédsku, která vypadala jako panenka Barbie, provedla svou první plastickou operaci ve věku 13 let. Je...

Rodina1 dnem před

Jak krmit a koupat paterčata? Toto je den v životě matky, která se s tím každý den potýká sama.

Většina rodičů je unavená z výchovy jednoho nebo dvou dětí. Matky, které se o tyto tři starají, vyvíjejí hrdinské úsilí....

Příběhy1 dnem před

I když nemá nohy, považuje své tělo za dokonalé. Její profil na seznamce láme rekordy.

Odvaze této ženy lze závidět. Mandy Horvath v roce 2014 utrpěla strašnou nehodu, v důsledku čehož byla dívka ponechána bez...

Zajímavosti1 dnem před

Lékař otevřel ústa dítěte a okamžitě zavolal policii. Nemůžu uvěřit tomu, co mu jeho rodiče udělali.

Rodiče přivedli kojence do nemocnice. Lékaři, když viděli, co se stalo, tomu nemohli uvěřit. Dítě bylo v tragickém stavu, na...

Zajímavosti1 dnem před

Ve věku 6 let onemocněl a 68 let žije zavřený v stroji, o kterém téměř nikdo neví

20. století je velkým technologickým skokem, zejména v medicíně. Jedním z takových vynálezů byl stroj, který zachránil životy lidí. Na...

Oblíbené